Poduška na dlouhé sezení s možností otvoru Doris

Kód výrobku: FS012

0 / 5

484 Kč 638 Kč
Na skladě
18 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Trávíte Vy nebo Vás blízký většinu dne vsedě? Pro lidi se sedavým zaměstnáním, vozíčkáře nebo při problémech se sedací částí je poduška na dlouhé sezení skvělou pomůckou, díky které předejdete bolestem a nepříjemnostem způsobeným dlouhým sezením.

Poduška na dlouhé sezení s možností otvoru je určena zejména pro lidi, kterým hrozí proleženiny, s každodenním dlouhodobým sezením, po porodu, pro lidi s hemoroidy nebo s bolestmi sedací části těla. Sedací polštář je doporučován i pro invalidní vozíky.

Profilovaný povrch podušky zajišťuje optimální rozložení tlaku v těle, umožňuje proudění vzduchu a zabraňuje tvorbě vředů. Odstranitelný prostředek podušky navíc umožňuje kompenzovat tlak v oblasti koncové páteře, konečníku a reprodukčních orgánů.

Profil a konstrukce pěny zajišťují volnou cirkulaci vzduchu kolem pokožky, zatímco výčnělky dodatečně masírují povrch kůže a stimulují krevní oběh. Odnímatelný střed v podušce Vám umožní přizpůsobit si ji Vašim vlastním potřebám.

Materiálové složení:

Poduška je vyrobena z netoxické a antialergické polyuretanové pěny. Je nepromokavá.

Rozměry (výška x hloubka x šířka):

9 x 40,5 x 44 cm


Technický parametry
Materiál: netoxická a antialergická polyuretanová pěna, nepromokavá
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 9 x 40,5 x 44 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A