Opěrka zad s polštářkem pod hlavu modrá

Kód výrobku: OP701

0 / 5

810 Kč
Na skladě
21 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Máte doma seniora nebo pacienta, který musí být na lůžku? Chce si alespoň občas trošku sednout, ale potřebuje se při tom opírat o něco pevné? Polštáře v tomto případě nepostačují? Vhodným řešením je opěrka zad s polštářkem pod hlavu.

Opěrka zad s polštářkem pod hlavu je velmi praktická pomůcka pro ležící pacienty a jejich pečovatele. Pacientovi umožňuje v poloze sedu pevné opření se. Sklon opěradla lze nastavit na 6 různých poloh. Je velmi vhodné například pokud si chce pacient číst, při jídle, nebo jen tak změnit na chvilku polohu z ležení na sezení. Polštářek, který je ve vrchní části tohoto opěradla je odnímatelný na pevný suchý zip. Zároveň, je ale přichycen o rám opěrky, takže se jen jednoduše odlepí a přehodí se za opěrku. 

Materiál a údržba:

Opěrka zad je vyrobena z pevné kvalitní kovové konstrukce bílé barvy. Prodyšná opora je z rezistantnej omyvatelné velmi pevné textilie. Měkká odnímatelná opěrka hlavy ze stejného materiálu, zároveň vyztužená houbičkou, pro pohodlnější opření hlavy.

Čištění je vhodné vlhkým hadříkem. Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky. Po vyčištění je třeba nechat opěrku vysušit, nebo vytřít do sucha.

Rozměry:

výška maximální (6 stupeň): 59 cm

výška minimální (1 stupeň): 27 cm

šířka celková: 63 cm

šířka opěrky: 55 cm

rozměr polštářku: 33cm x 17cm

barva: modrá


Opěrka zad
Šířka opěráku: 55 cm
Rozmery a hmotnosť
Celková šířka: 63 cm
Výška: minimální (1 stupeň): 27 cm, maximální (6 stupeň): 59 cm
Rozmery: polštářek: 33 cm x 17 cm
Materiál
Barva: modrá
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A