Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

OMRON MIT Elite

  • Dostupnost: do 7 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: 74476345
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    64 b

Cena s DPH:
2 489Kč

Elegantní digitální tlakoměr OMRON MIT Elite na rameno.

Balení obsahuje

Tlakoměr OMRON MIT Elite (model HEM-7300-WE7), standardní manžetu (pro obvod paže 22 - 32 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA a návod v češtině.

Systém Intelli Sense zajišťuje komfortní nafukování manžety a minimalizuje tlak manžety během měření, a to zajišťuje ještě rychlejší měření. Okamžitě po nafouknutí manžety je viditelný výsledek měření. Pro odměření tlaku stačí stisknout velké střední tlačítko, extra velký displej zobrazuje všechny odměřené údaje současně (rozměr displeje 5 x 8 cm). Tento přístroj dokáže detekovat arytmii - nepravidelný puls, pohyb těla a mluvení během měření. Tento tlakoměr poskytuje paměť na 90 naměřených hodnot včetně data a času a dokáže udělat průměr z posledních tří měření. Baterie vydrží přibližně 300 měření.

K tlakoměru je možné si dokoupit

velkou manžetu (MIT typ) a síťový zdroj.

Přesnost tlakoměru je klinicky ověřena. Tlakoměr OMRON MIT Elite byl oceněn mezinárodní cenami za design: iF product design award 2009 a Universal Design Award 2009. Záruka platí 3 roky.


Rozmery a hmotnosť
Balení Tlakoměr OMRON MIT Elite (model HEM-7300-WE7), standardní manžetu (pro obvod paže 22 - 32 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA a návod v češtině.

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: