OMRON MIT Elite

Kód výrobku: 74476345

0 / 5

2 489 Kč
do 7 prac. dnů
64 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Elegantní digitální tlakoměr OMRON MIT Elite na rameno.

Balení obsahuje

Tlakoměr OMRON MIT Elite (model HEM-7300-WE7), standardní manžetu (pro obvod paže 22 - 32 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA a návod v češtině.

Systém Intelli Sense zajišťuje komfortní nafukování manžety a minimalizuje tlak manžety během měření, a to zajišťuje ještě rychlejší měření. Okamžitě po nafouknutí manžety je viditelný výsledek měření. Pro odměření tlaku stačí stisknout velké střední tlačítko, extra velký displej zobrazuje všechny odměřené údaje současně (rozměr displeje 5 x 8 cm). Tento přístroj dokáže detekovat arytmii - nepravidelný puls, pohyb těla a mluvení během měření. Tento tlakoměr poskytuje paměť na 90 naměřených hodnot včetně data a času a dokáže udělat průměr z posledních tří měření. Baterie vydrží přibližně 300 měření.

K tlakoměru je možné si dokoupit

velkou manžetu (MIT typ) a síťový zdroj.

Přesnost tlakoměru je klinicky ověřena. Tlakoměr OMRON MIT Elite byl oceněn mezinárodní cenami za design: iF product design award 2009 a Universal Design Award 2009. Záruka platí 3 roky.


Rozmery a hmotnosť
Balení: Tlakoměr OMRON MIT Elite (model HEM-7300-WE7), standardní manžetu (pro obvod paže 22 - 32 cm), cestovní pouzdro, 4 baterie AA a návod v češtině.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A