Ochranný respirátor KN95 filtr FFP2

Kód výrobku: OR663

0 / 5

157 Kč
Na skladě
10 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Certifikovaný respirátor s filtrem FFP2 chrání před viry, bakteriemi a nanočásticemi, což z nich dělá nejlepší ochranu před znečištěním. Respirátor (maska) je ideální pro každodenní použití na cestě do školy, kanceláře, nakupování.

Použití:

Chrání před prachem obsahujícím berylium, antimon, arsen, kadmium, kobalt, nikl, strychnin.

Respirátor je certifikován a prošel testováním

TEST REPORT

NIOSH-42 CFR PART 84

Výhody:

Kompaktní anatomický tvar, příjemný na dotek a jemný materiál. Respirátor je pokryt speciální vrstvou ochranné netkané textilie, která prodlužuje její životnost. Umístěním ventilu na boční stranu polomasky ji můžete během pracovní přestávky složit a vložit do kapsy, aniž jste ji poškodili.

Chrání dýchací cesty uživatele před škodlivými účinky látek znečišťujících ovzduší ve formě pevných a kapalných částic tvořících aerosoly (prach, výpary, mlhu) až do 10 x NDS.

Deklarace shody:

EN 149:2001+A1:2009 FFP2

Složení:

  • Polypropylénový viacvrstvový filtračný materiál.

Dodatečné prvky:

  • Nosní svorka na utěsnění respirátoru na nose.
  • Těsnění na nos z polyetylénové pěny.
  • Gumičky na úchyt.

Třída FFP2 - zadržuje 94% částic. Shodné s normou EN 149:2001+A1:2009,

PŘED POUŽITÍM: zkontrolujte masku včetně všech prvků, které jsou její součástí, zda nejsou proděravělé,
roztržené, nebo jakýmkoliv způsobem poškozeny nebo zničeny. Pokud objevíte jakékoliv poškození - NEPOUŽÍVEJTE!

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Během krizové situace je zakázáno prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.


Materiál
Barva: bílá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A