Ochranná maska na obličej FEA02 s filtrem KN100

Kód výrobku: OM763

0 / 5

1 562 Kč
do 5 prac. dnů
58 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Velmi kvalitní ochranná maska na obličej s filtrem KN100 který ničí až 99.97% bakterií a virů má měkké silikonové těsnění kolem celé masky. Má dva vstupní a jeden výstupní ventil.

Koupou tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID -19 v oblasti zdravotnictví s kterým se mění některé zákony, které dovolují prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3.

Vlastnosti ochranné masky na obličej s filtrem KN100:

  • Dobrá kompatibilita s jinými PPE.
  • Více dýchacího prostoru, nižší dýchací odpor.
  • Nízká hmotnost, pohodlí a kompatibilita, bez kompromisů.
  • Jednoduchý design umožňuje snadné čištění.
  • Vyměnitelné části prodlužují životnost.

Balení obsahuje:

  • 1 ks ochranná maska na obličej
  • 2 ks originálních filtrů

 

Během krizové situace je zakázáno prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A