Ochrana palce při Hallux Valgus

Kód výrobku: KR004

0 / 5

256 Kč
Na skladě
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Způsobuje vám Hallux Valgus bolest při chůzi? Eliminujte svou bolest nohou praktickým elastickým chráničem na vbočený palec.

Zdravotní pomůcka z elastické tkaniny zmírňuje otěr palce s halluxem v botě, zabraňuje drobným bočním zraněním, chrání a izoluje bolavé místo, pomáhá v hojení kůže.

Použití ochrany palce při Hallux Valgus

Zdravotní pomůcku opatrně natáhněte na chodidlo a postižený palec tak, abyste měli silikonovou ochranu na vnější straně palce. Elastický chránič na Hallux můžete nosit pod ponožku, ale i do bot s otevřenou špičkou. Chránič bolestivých Halluxov je vyroben z elastické tkaniny ve formě tunelu, který se nasazuje na chodidlo a palec. Je vyplněn silikonovou vrstvou na vnější straně palce. Díky vysoké elasticitě má univerzální velikost a je vhodný na pravou i levou nohu.

Balení

V balení se nachází 1 kus chrániče Halluxu, proto, když chcete používat tuto zdravotní pomůcku na obě nohy, objednejte si 2 balení. Velikost univerzální, pravá i levá noha.

Udržba

Produkt čistěte teplou vodou s přidáním jemného saponátu. Nesušit na tepelném zdroji!  


Rozmery a hmotnosť
Balení: 1 ks
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A