O nás

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě Tual - zdravotnické potřeby.

Chcete zmírnit těžké období vašemu blízkému? Toužíte dát sobě a vaší rodině to nejlepší? U nás najdete širokou škálu výrobků pro zdraví, aktivní odpočinek, krásu i relax, které uspokojují přání a požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Podívejte se na naši nabídku zdravotnických pomůcek, výrobků pro seniory či produktů pro podporu dobrého zdraví.

Nabízíme speciální zdravotnické pomůcky a zařízení pro diagnostiku, prevenci i léčbu různých nemocí, moderní přístroje a kosmetiku pro domácí použití, profesionální lékařská zařízení a materiály pro lékaře, nemocnice, domovy sociálních služeb a seniory.

Výběr zdravotních, masážních pomůcek jako i produktů denní hygieny pro všechny věkové kategorie neustále rozšiřujeme a doplňujeme, protože víme, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. V naší nabídce najdete pouze zdravotnické pomůcky a zařízení, které jsou certifikované, a proto je můžete bezpečně používat doma, v nemocnicích nebo v domovech sociálních služeb. Mnohé z nich dokázaly usnadnit život seniorům, nemocným, zdravotně postiženým pacientům. Pomohly jim vrátit ztracenou jistotu, víru a najít opět radost ze života.

Protože pokrok jde dopředu, neustále se vzděláváme, abychom vám my i naši zaměstnanci věděli vždy odborně poradit a pomohli vám s výběrem pro vás nejideálnějších zdravotních pomůcek. Od roku 2004, kdy jsme otevřeli naši první výdejnu zdravotnických pomůcek v Giraltovcích, se řady našich spokojených zákazníků denně rozšiřují. Díky inovativním technologiím dokážete dnes i vy udělat mnoho pozitivního pro vaše zdraví, těšit se z pokroků a úspěšného zotavování se vašeho blízkého.

Vyberte si zdravotnické pomůcky pro sebe, vašeho blízkého v pohodlí domova na www.tualmed.cz nebo navštivte naše pobočky v Giraltovcích, Svidníku, na ulici MUDr. Pribulu 1.

Víme Vám poradit s výběrem těch pravých pomůcek a přístrojů. Rádi zodpovíme Vaše případné dotazy na telefonním čísle: 0721 668 213 nebo formou e-mailu: info@tualmed.cz.

Těšíme se na Vás!

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A