Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

O nás

Vítáme Vás v našem internetovém obchodě Tual - zdravotnické potřeby.

Chcete zmírnit těžké období vašemu blízkému? Toužíte dát sobě a vaší rodině to nejlepší? U nás najdete širokou škálu výrobků pro zdraví, aktivní odpočinek, krásu i relax, které uspokojují přání a požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Podívejte se na naši nabídku zdravotnických pomůcek, výrobků pro seniory či produktů pro podporu dobrého zdraví.

Nabízíme speciální zdravotnické pomůcky a zařízení pro diagnostiku, prevenci i léčbu různých nemocí, moderní přístroje a kosmetiku pro domácí použití, profesionální lékařská zařízení a materiály pro lékaře, nemocnice, domovy sociálních služeb a seniory.

Výběr zdravotních, masážních pomůcek jako i produktů denní hygieny pro všechny věkové kategorie neustále rozšiřujeme a doplňujeme, protože víme, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. V naší nabídce najdete pouze zdravotnické pomůcky a zařízení, které jsou certifikované, a proto je můžete bezpečně používat doma, v nemocnicích nebo v domovech sociálních služeb. Mnohé z nich dokázaly usnadnit život seniorům, nemocným, zdravotně postiženým pacientům. Pomohly jim vrátit ztracenou jistotu, víru a najít opět radost ze života.

Protože pokrok jde dopředu, neustále se vzděláváme, abychom vám my i naši zaměstnanci věděli vždy odborně poradit a pomohli vám s výběrem pro vás nejideálnějších zdravotních pomůcek. Od roku 2004, kdy jsme otevřeli naši první výdejnu zdravotnických pomůcek v Giraltovcích, se řady našich spokojených zákazníků denně rozšiřují. Díky inovativním technologiím dokážete dnes i vy udělat mnoho pozitivního pro vaše zdraví, těšit se z pokroků a úspěšného zotavování se vašeho blízkého.

Vyberte si zdravotnické pomůcky pro sebe, vašeho blízkého v pohodlí domova na www.tualmed.cz nebo navštivte naše pobočky v Giraltovcích, Svidníku, na ulici MUDr. Pribulu 1.

Víme Vám poradit s výběrem těch pravých pomůcek a přístrojů. Rádi zodpovíme Vaše případné dotazy na telefonním čísle: 0721 668 213 nebo formou e-mailu: info@tualmed.cz.

Těšíme se na Vás!