Nevysypatelná miska pro děti Gyro Bowl

Kód výrobku: NM199

0 / 5

127 Kč
Na skladě
4 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

I pro Vás je občas krmení děťátka velký boj? Musíte po jídle uklízet celou kuchyni? S revoluční nevysypateľnou miskou pro děti Gyro Bowl je tomu konec! Misku může dítě jakkoli překlápět, či otáčet a přesto se z ní nic nevysype ani nevyleje.

Stabilní a velmi odolná miska Vás jistě překvapí svými super vlastnostmi. Miska Gyro Bowl je speciálně navržena tak, aby po jakémkoliv pohybu s ní zůstalo jídlo Vašeho děťátka stále uvnitř.

Produkt byl vyroben tak, aby se vnitřní mísa otáčela o 360 stupňů, a potraviny vždy zůstaly na svém místě uvnitř. Děti proto mohou jíst své občerstvení kdekoliv, a rodiče budou mít radost z pořádku.

Miska je kromě své praktičnosti i velmi pěkná, barevná, čímž zlepšuje vizuální vnímání dítěte. Její součástí je i víčko, díky čemuž se dá uzavřít a její obsah tak uskladnit.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: šířka: 170 mm, výška: 65 mm, průměr misky: 85 mm, hloubka misky: 50 mm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A