Náramek záchrany

Kód výrobku: NZ505

0 / 5

242 Kč
do 10 prac. dnů
9 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Náramek záchrany na suchý zip s nerezovou známkou s označením příslušné diagnózy může Vám nebo Vašim blízkým v kritické situaci zachránit život. Nápis označující nemoc je velmi důležitý pro laickou první pomoc nebo pro záchranáře.

I taková na první pohled banální maličkost může zachránit život.

Textilní náramek se zapínáním na suchý zip oceníte pro jeho přizpůsobivost a jednoduchost zapínání. Je vyroben z jemného materiálu vysoké kvality. Saténově matný povrch nerezové známky a gravírování na náramku zachová Vaše důležité údaje potřebné při bezprostředním ohrožení života všude a za každého počasí.

Náramek je vhodný k dennímu nošení, při sportování, turistice, na dovolených, lázeňských léčbách - nošení je vhodné i do vody, takže jej můžete mít s sebou prostě všude.

Díky reflexním prvkem je náramek viditelný i ve tmě, takže v případě nouze určitě přiláká pozornost.

Doporučujeme, abyste si na druhou prázdnou stranu náramku dali dogravírovať číslo na nejbližších. Netřeba zapomínat na to, že někdy se pohybujeme mimo domov většinou bez jakéhokoliv dokladu nebo zdravotní kartičky. Proto telefonní číslo na příbuzných sehrává ve stavu nouze důležitou roli.

Rozměry:

  • 22 cm (dětský - žlutý)
  • 26 cm (černý)
  • 30 cm (černý)

Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 22 cm (dětský - žlutý), 26 cm (černý), 30 cm (černý)
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A