Náhradní maska s drénem a rezervoárem ke kyslíkovému koncentrátoru

Kód výrobku: YU505

0 / 5

115 Kč
5-7 pracovních dnů
4 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Náhradní maska s drénem a rezervoárem ke kyslíkovému koncentrátoru pomáhá lidem přijímat kyslík ve větší koncentrací. Maska je vhodná pro jakýkoliv kyslíkový koncentrátor.

Náhradní maska s drénem a rezervoárem ke kyslíkovému koncentrátoru se používají během intenzivní pasivní kyslíkové terapie, kdy se ukáže, že tok kyslíku získaný standardní kyslíkovou maskou je nedostatečný. Jednorázová kyslíková maska s rezervoárem se používá například při kyslíkové terapii s vysokou koncentrací kyslíku s přesnou regulací koncentrace.

Rezervoár nebo sáček má objem 1L. Maska se přizpůsobí obličeji díky gumičke.Na nose je plíšek, díky kterému maska pevnější drží a oxygenoterapie je účinnější.

Před prvním použitím pečlivě zkontrolujte, zda není hadička poškozena. Následně nasaďte masku na obličej a připojte drén ke kyslíkovému koncentrátoru. Oxygenátorem zapněte a můžete začít s kyslíkovou terapií. 


Rozmery a hmotnosť
Celková délka: 210 cm
Objem/ Hmotnost: 1 L
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A