Náhradní filtr do ochranné masky na obličej FEA02

Kód výrobku: OM764

0 / 5

230 Kč
do 5 prac. dnů
8 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Máte doma ochrannou masku na obličej FEA02 s filtrem KN100 a potřebujete náhradní filtr? Filtr KN100 nepropustí 99.97% bakterií, virů a nečistot.

Koupí tohoto produktu potvrzujete, že patříte do skupiny osob ve smyslu ust. 4 zákona č. 69/2020 CFU o mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby bude poskytnuta-19 v oblasti zdravotnictví a kterým se mění některé zákony, které se dovoluje prodávat a převádět osobní ochranný prostředek, který je filtrační obličejovou polomaskou kategorie FFP2, FFP3.

V 1 balení se nacházejí 2 ks náhradních filtrů.

Po novém se zakazuje během krizové situace prodávat osobní ochranný prostředek kategorie FFP2, FFP3 a osobní ochranný prostředek kategorie KN95 jiné osobě než poskytovateli zdravotní péče, který poskytuje zdravotní péči na Slovensku, dále zdravotnickému pracovníkovi pracujícímu na Slovensku, orgánům státní správy nebo územní samosprávy, právnické osobě nebo fyzické osobě - podnikateli, která je podle zvláštního předpisu povinna zajišťovat tyto osobní ochranné prostředky a vykonává práce, při kterých je používání těchto osobních ochranných prostředků nezbytné. Také osobě, která distribuuje tyto osobní ochranné prostředky na území Slovenska.


Rozmery a hmotnosť
Balení: 2ks
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A