Náhradní antidekubitní bublinový matrace fialový

Kód výrobku: AM781

0 / 5

2 884 Kč
Na skladě
33 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Náhradní antidekubitní bublinový matrace fialový působí proti proleženinám a je určen k prevenci a podporu při léčbě dekubitů do 1° (včetně). Matrace zajistí pohodlí, celotělovou masáž a zároveň slouží i jako prevence proti tvorbě proleženin.

Antidekubitní matrace s tlakovými výkyvy má speciální bublinovou strukturu, díky čemuž je tělesná hmotnost pacienta rovnoměrně rozložena. Matrace je správně větraný (okysličení a odvádění vlhkosti) a díky vynikajícím izolačním vlastnostem vzduchu je zachován tepelný komfort.

Při dlouhodobě ležících pacientů jsou proleženiny často průvodním jevem. Dekubity jsou velmi bolestivé a jejich léčba trvá dlouho. S antidekubitní matrací zabráníte vzniku proleženín a zároveň zabezpečíte snazší hojení již vzniklých dekubitů. Tlakové matrace nevylučují všechny přímé příčiny vzniku dekubitů, ale cyklickou změnou opěrných bodů omezují čas jejich dopadu na danou část těla do takové míry, aby nedocházelo k jejich tvorbě nebo rozvoji.

Antidekubitní matrace se střídavým tlakem zajistí ležící osobě nejen pohodlí, ale také celotělovou masáž pomocí vzduchu. Matrace proti proleženinám pro prevenci a léčbu dekubitů využijete u pacientů se zraněním a chorobami pohybového aparátu a centrálního nervového systému.

Vlastnosti matrace:

  • prevence a léčba dekubitů do 1 ° (včetně)
  • 130 střídavě se nafukujúcich komor
  • jednoduchý na údržbu díky vysoce kvalitnímu materiálu (PVC)
  • určený pro osoby s hmotností do 110 kg
  • sada na opravu matrace (nášivky a pojistky lepidla a čerpadla)
  • poutka na připevnění matrace k posteli

Čištění a údržba:

Z hygienických důvodů používejte antidekubitní matrace pouze pro jednu osobu. Buďte opatrní, když zacházíte s předměty, které by mohly podložku poškodit. Podložku můžete čistit vodou a nepěnivým antiseptickým mýdlem nebo s povrchovým dezinfekčním prostředkem.

Matraci očistěte čistou vodou a hadrem otřete do sucha. Nepožívejte jej, zatímco na vzduchu zcela nevyschne. Nepoužívejte prostředky obsahující chlór.

Co jsou dekubity, jak je ošetřovat a jak jim předcházet se dočtete zde (klikni na odkaz)


Technický parametry
Materiál: PVC
Počet komor: 130
Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 110 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 2,35 kg
Rozmery: 199 x 88 x 8 cm
Materiál
Barva: fialová

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A