Nafukovací sedací vak Air

Kód výrobku: SV007

0 / 5

 • Černá
 • Modrá
856 Kč 1 012 Kč
5-7 pracovních dnů
33 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Nafukovací sedací vak Air je perfektním pomocníkem na dovolenou, cestování, do zahrady, na pláž nebo koupaliště. Díky svému šikovnému, praktickému balení si ho můžete vzít sebou kamkoli půjdete.

Sedací vak Air je nafukovací verzí klasických tulivaků. Je výjimečný tím, že se nemusí trápit zbytečným nafukováním, nepotřebujete žádnou pumpu a je velmi praktický na přenos, protože je sbalený jako taška. Ať už vyrazíte na hory, půjdete někde k vodě, nebo chcete relaxovat jen tak u sebe na zahradě, jednoduše kdekoliv jste, můžete si vzít nafukovací tuli vak Air s sebou a dopřát si pohodlný kvalitní odpočinek.

Nafukovací látkové lehátko Air je ta absolutně nejlepší náhrada za všechny velké a nepohodlné kempingové židle, křesla nebo gauče. Užijte si hudební festivaly, přespávání někde v lesech s kamarády nebo svou oblíbenou knihu u bazénu z pohodlí nafukovacího vaku na ležení Air.

Návod na použití:

 1. Vyberte z baťohu, odsponujte a vyrolujte.
 2. Oběma rukama doširoka otevřete otvor. Držte vak v rukách a pohybujte se s otevřeným vakem proti směru větru nebo točte dokola, abyste dostali vzduch do nafukovacího tuli vaku na ležení.
 3. Na konci každého pohybu zachyťte vzduch velmi rychlým zavřením otvoru objímky.
 4. Nafouklý lehátkový tuli vak důkladně uzavřete a zajistěte sponou.
 5. Sedací vak je připraven poskytnout Vám maximální komfort.

* Tip: pokud si chcete nafouknout tuli vak na ležení Air doma, bez větru to může být problém. Můžete zkusit např. ventilátor

Pokud zkoušíte nafouknout sedací vak Air poprvé, buďte trošku trpělivý, chce to cvik! Pro lepší ilustraci doporučujeme prohlédnout si toto instruktážní video:

Vlastnosti nafukovacího lůžkového tuli vaku:

 1. Vyrobený z hrubého nylonu odolného vůči povětrnostním vlivům.
 2. Prostorný v rozloženém stavu:
  Ergonomický design vzduchové pohovky Air určitě zajistí pohodlnou a zdravou oporu těla, a můžete si ji dopřát hned dva vedle sebe, protože je dostatečně prostorná. V rozloženém stavu má rozměry 220cm x 70cm.
 3. Snadno skladovatelný:
  Vzduchový nafukovací tuli vak si jednoduše sbalíte a odložíte. Nezabere moc místa! Ve složeném stavu má rozměry 36cm x 22cm
 4. Snadno přenosný:
  Nafukovací lehátkové tuli vaky Vám dodáme zabalené v baťohu ze stejného materiálu a barvy, který se nahoře stahuje šňůrkou a má praktické ramínko na nošení v ruce nebo přes rameno.

Technický parametry
Materiál: nylon
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: rozložený stav: 220cm x 70cm zložený stav: 36cm x 22cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A