Nafukovací pneumoiplikátor na chodidla

Kód výrobku: P89878

0 / 5

714 Kč
Skladem
17 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu
  • Doprava zdarma od 3800 Kč
  • 14 dní na vrácení

Informácie o produkte

Pneumoiplikátor nafukovací v látkovém (bavlna) potahu pomáhá regulovat tlak na reflexní zóny chodidel a na prokrvení nohou zejména při diabetu.

Pneumoiplikátor nafukovací v látkovém (bavlna) potahu pomáhá regulovat tlak  na reflexní zóny chodidel a na prokrvení nohou zejména při diabetu.      

Pozor, cena je za jeden kus, ne pár!

Velikost

35×19 cm      

Co je iplikátor?  

Je to soustava kovových a plastových modulů s ostrými hroty, upevněnými na polyetylénové nebo textilní podložce, určených zejména k odstranění akutních a chronických bolestí.

Iplikator působí stovkami jehel na velkých plochách těla. V tom je podstata vynálezu. Tento mechanismus působení lze také pojmenovat mechanismem mikroihloreflexoterapie. Nakolik iplikátor je velký stimulátor, zesiluje mikrocirkulaci, vyvolává uvolnění svalových struktur, aktivizuje lymfatický a krevní oběh, zlepšuje vyživování všech částí těla, na které se přikládá.

Vzniká zpětná biologická vazba se životu důležitými orgány, centry a všemi oddíly nervové soustavy. Hormonální systém organismu také reaguje obnovením homeostázy. Probíhá výroba vlastních léčivých látek v organismu, neuropeptid, endorfinů, enkefalinů atd. Je známo, že v našem těle je množství bodů, které odpovídají za práci různých vnitřních orgánů včetně páteře.

Pod vlivem iplikátoru na celý povrch páteře se stimulují výměnné procesy v chrupavčité tkáni meziobratlových disků, zmenšuje se zánět nervových zakončení, zlepšuje se prokrvení vnitřních orgánů a mozku. V místě bezprostředního působení dráždí hroty modulů kůži, díky čemuž se rozšiřují kapiláry a vzniká příjemný pocit tepla. Jinak řečeno, jakýmkoli způsobem je iplikátor používán, výsledek se podobá účinku staré čínské akupunktury, ale bez propíchnutí kůže. Díky spojení místního a celkového působení iplikátoru se obvykle zlepšuje i celkový zdravotní stav pacienta.

Působením iplikátoru na páteř se normalizuje spánek, zeslabuje nebo mizí bolest, zlepšuje se práce vnitřních orgánů, zvyšuje se práceschopnost, zlepšuje se pohyblivost v různých skupinách svalů, zlepšuje se citlivost například po porážce. Iplikátor při tlaku stimuluje také sympatickou a parasympatická nervovou soustavu. Bolest mizí obvykle již pod vlivem působení jakéhokoli únosného tlaku během několika sekund nebo minut. Působením přes nervovou soustavu na svalový systém, pacient pociťuje, jak během 10 sekund se sval pod iplikátorem uvolňuje.

Podle efektu svého působení může být iplikátor srovnáván s hypnózou, ale vliv hypnózy jde směrem od mozku k tělu, zatímco vliv iplikátoru jde směrem od těla k mozku. Léčení iplikátorem lze zařadit do rady fyzioprocedúr v domácích podmínkách. Proceduru masáže iplikátorem lze provádět kdekoliv, na pracovišti, doma, na cestách. Na iplikátor si můžete lehnout, můžete jej umístit na opěrku křesla, opřít se o něj a podobně. Obyčejně pacienti pociťují, jak se únava vytrácí a rychle se obnovují síly.      

Kde sa iplikátor nejčastěji aplikuje?  

Iplikátor se obvykle přikládá podél celé páteře v poloze vleže nebo přímo na bolestivé části páteře, a lokálně všude tam, kde pacient cítí bolest. Po první aplikaci iplikátoru pacient pociťuje lehkost v pohybech a často zvýšenou schopnost myšlení. Vznikající počáteční bolestivá reakce na působení hrotů (ne více než 3 minuty) se mění na pocit příjemného tepla a ospalosti. Používaje rezervy dané člověku přírodou, lidé pomocí iplikátoru dosahují lepší využití možností organismu, zabezpečují si tak plnohodnotné zdraví. A co je důležité, mohou to vše provádět v domácích podmínkách. Dlouhodobé používání iplikátoru startuje proces vnitřní regenerace orgánů člověka - někdy umožňuje zvládnout i těžké nemoci.    

Iplikator je určen a úspěšně se používá na

  • prevenci, zmenšení nebo úplné odstranění bolesti při radikulitíde a osteochondroze,
  • odstraňování problémů s periferní nervovou soustavou, při krčním-ramenním syndromu, taktéž při neurologických projevech osteochondrózy páteře,
  • zvýšení odolnosti organismu při rychlé únavě svalů,
  • odstraňování bolestivého syndromu svalových tkání páteře, šíje, svalů rukou a nohou,  
  • odstraňování svalových spasmů, bolesti v kloubech, obnovení pohyblivosti v kloubech a páteři,
  • odstraňování chronické nespavosti, normalizaci spánku, odstranění stresových stavů a ​​bolesti hlavy,
  • snížení ukládání tuku v důsledku posílení krevního oběhu v povrchových tkáních oblasti pasu a beder,  
  • obnovení a zvýšení aktivity v práci, sportu i v běžném životě.          

Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 35×19 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platební karty