Nabíječka do auta pro kyslíkový koncentrátor

Kód výrobku: NA100

0 / 5

288 Kč 1 177 Kč
Na skladě
50 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Nabíječku a měnič napětí do auta v jednom využijete při používání kyslíkového koncentrátoru v autě, ale zijde se Vám i na napájení Vašeho notebooku, fotoaparátu, herní konzole apod. na cestách autem.

Praktický měnič napětí do auta značky bestek, která se v Americe považuje za nejlepší značku v měničích napětí.

Poskytuje 400W nepřetržitý stejnosměrný proud na střídavý proud a 1000 W špičkového výkonu. Dual 110V poskytuje dostatek energie pro Váš kyslíkový kocentrátor, notebook, digitální fotoaparát, televizor, ventilátor, ledničku, herní konzoli, DVD / Blu-Ray přehrávač, GPS, lampy a další.

Díky 5A / 4-portovým USB portem je tento měnič ideální pro nabíjení telefonů, tabletů a jiných zařízení s podporou USB.

Vestavěné vyměnitelné pojistky 30A / 32V * 2 a chladicí ventilátor pro bezpečnost a jednodušší údržbu. Tento výkonový měnič má přepětí, přetížení, pod napětí, přehřátí, ochranu proti zkratu.

Dodává se s 2 zásuvkami na zapalovač cigaret do auta a černo-červenými bateriovými svorkami pro připojení přímo k akumulátoru vozidel.

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A