Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Monitor dechu Baby Control Digital

  • Dostupnost: do 5 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: 668977
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    69 b

Cena s DPH:
2 689Kč

Monitor dechu - Baby Control Digital BC-200 Monitor dechu Baby Control Digital nepřetržitě kontroluje dýchání Vašeho miminka v dětské postýlce nebo všude tam, kde jej používáte.

Monitor dechu Baby Control Digital nevyžaduje umístění senzorové podložky na rovný tvrdý podklad, proto ji můžete umístit přímo na rošt postýlky. Senzorová podložka monitoru dechu Baby Control Digital má velkou monitorovací plochou o rozměrech 300 x 500 mm. Zajišťuje tak dostatečnou ochranu pro Vaše dítě již při použití jedné senzorové podložky.
 
Na displeji se přibližně každé dvě a půl sekundy zobrazí číselná hodnota vyjadřující sílu detekovaných pohybů. Současně bliká zelená kontrolka, pokud síla detekovaných pohybů dosahuje nebo přesahuje nastavenou prahovou úroveňdetekcie.
Tak je možné i bez čtení číselné hodnoty z dálky zjistit, zda byl zaznamenán dostatečně silný pohyb. Pokud však naměřená hodnota čtyřikrát za sebou (12 sekund) nedosáhne nastavenou prahovou úroveň detekce, začne blikat červená kontrolka, zazní čtyři výstražné zvukové signály a pak se spustí hlasitý poplach. Pokud přijde během čtyř výstražných zvukových signálů k obnovení dýchacích pohybů, alarm se nespustí.
 
Monitor dechu Baby Control Digital BC-200 disponuje pamětí událostí, která Vám umožní prohlédnout si posledních devět minut záznamu dýchání děťátka v jednominutových krocích.
V reálném čase se přehrají události z digitální paměti, což může poskytnout velmi užitečné informace o dýchání dítěte před krizovou situací.
Digitální nastavitelná prahová úroveň detekce umožňuje přizpůsobit citlivost snímání okolním podmínkám, rušivým vlivům, či potřebám miminka.
 
Možnost nepřetržitého kontroly pomocí mobilu!
Pokud máte smartphone s operačním systémem Android, Windows, iOS, pak je pro Vás tento doplněk zcela nepostradatelný! Můžete se volně pohybovat po bytě a hlášení monitoru dechu Baby Control Digital se objeví i na vašem telefonu. Tichý, uklidňující zvukový signál, pokud je vše v pořádku, a hlasitý alarm v případě nebezpečí. Přístroj signalizuje i to, když dítě zapláče nebo zadžavoce. Pokud chcete, můžete se tak prostřednictvím BC-Bluetooth doplňkové jednotky zaposlouchat do zvuků dětského pokoje. Dosah doplňkové jednotky v rámci bytu je 15 - 25 metrů.
 

Rozmery a hmotnosť
Rozmery 300 x 500 mm

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: