Monitor dechu Baby Control Digital

Kód výrobku: MD682

0 / 5

2 689 Kč
Na skladě
89 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Monitor dechu - Baby Control Digital BC-200 Monitor dechu Baby Control Digital nepřetržitě kontroluje dýchání Vašeho miminka v dětské postýlce nebo všude tam, kde jej používáte.

Monitor dechu Baby Control Digital nevyžaduje umístění senzorové podložky na rovný tvrdý podklad, proto ji můžete umístit přímo na rošt postýlky. Senzorová podložka monitoru dechu Baby Control Digital má velkou monitorovací plochou o rozměrech 300 x 500 mm. Zajišťuje tak dostatečnou ochranu pro Vaše dítě již při použití jedné senzorové podložky.
 
Na displeji se přibližně každé dvě a půl sekundy zobrazí číselná hodnota vyjadřující sílu detekovaných pohybů. Současně bliká zelená kontrolka, pokud síla detekovaných pohybů dosahuje nebo přesahuje nastavenou prahovou úroveňdetekcie.
Tak je možné i bez čtení číselné hodnoty z dálky zjistit, zda byl zaznamenán dostatečně silný pohyb. Pokud však naměřená hodnota čtyřikrát za sebou (12 sekund) nedosáhne nastavenou prahovou úroveň detekce, začne blikat červená kontrolka, zazní čtyři výstražné zvukové signály a pak se spustí hlasitý poplach. Pokud přijde během čtyř výstražných zvukových signálů k obnovení dýchacích pohybů, alarm se nespustí.
 
Monitor dechu Baby Control Digital BC-200 disponuje pamětí událostí, která Vám umožní prohlédnout si posledních devět minut záznamu dýchání děťátka v jednominutových krocích.
V reálném čase se přehrají události z digitální paměti, což může poskytnout velmi užitečné informace o dýchání dítěte před krizovou situací.
Digitální nastavitelná prahová úroveň detekce umožňuje přizpůsobit citlivost snímání okolním podmínkám, rušivým vlivům, či potřebám miminka.
 
Možnost nepřetržitého kontroly pomocí mobilu!
Pokud máte smartphone s operačním systémem Android, Windows, iOS, pak je pro Vás tento doplněk zcela nepostradatelný! Můžete se volně pohybovat po bytě a hlášení monitoru dechu Baby Control Digital se objeví i na vašem telefonu. Tichý, uklidňující zvukový signál, pokud je vše v pořádku, a hlasitý alarm v případě nebezpečí. Přístroj signalizuje i to, když dítě zapláče nebo zadžavoce. Pokud chcete, můžete se tak prostřednictvím BC-Bluetooth doplňkové jednotky zaposlouchat do zvuků dětského pokoje. Dosah doplňkové jednotky v rámci bytu je 15 - 25 metrů.
 

Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 300 x 500 mm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A