Matrace proti proleženinám profesionál

Kód výrobku: AM015

0 / 5

8 902 Kč
do 7 prac. dnů
229 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Matrace proti proleženinám z pěny s tvarovou pamětí je zdravotní pomůcka pro ležící pacienty. Vysoce kvalitní antidekubitní matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí.

Matrace proti proleženinám z pěny s tvarovou pamětí je zdravotní pomůcka pro ležící pacienty. Vysoce kvalitní antidekubitní matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí. Antidekubitní matrace je vyrobena z viskoelastické pěny a je vhodná pro všechny dlouhodobě nemocné, kde vzniká riziko proleženin (dekubitů). Ležením se cévy stlačují výběžkami kostí a tkáň tak není dobře prokrvená. Proto je pro tyto pacienty matrace velmi důležitá. Matrace patří svým složením do skupiny antidekubitních matrací s tvarovou pamětí. Skládá se z vrstvy visokoelastické pěny, na níž leží pacient a spodní pružné pěnové základny. Dostatečná hustota visokoelastické pěny zajišťuje účinnou prevenci a antidekubitální léčbu v součinnosti s lamelovými, nebo síťovými polohovacími rošty lůžek. Návlek matrace je voděodolný, vzdušný, pružný ve všech směrech a paropropustný, což zabraňuje vzniku opruzenin.

Parametry matrace
Rozměr

200 x 88 x 14 cm

Nosnost: 120 kg

Celková váha: 8,5 kg          


Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 120 kg
Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 8,5 kg
Rozmery: 200 x 88 x 14 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A