Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Matrace proti proleženinám profesionál

  • Dostupnost: do 7 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: AM015
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    229 b

Cena s DPH:
8 902Kč

Matrace proti proleženinám z pěny s tvarovou pamětí je zdravotní pomůcka pro ležící pacienty. Vysoce kvalitní antidekubitní matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí.

Matrace proti proleženinám z pěny s tvarovou pamětí je zdravotní pomůcka pro ležící pacienty. Vysoce kvalitní antidekubitní matrace s dlouhou životností a vysokým stupněm pohodlí. Antidekubitní matrace je vyrobena z viskoelastické pěny a je vhodná pro všechny dlouhodobě nemocné, kde vzniká riziko proleženin (dekubitů). Ležením se cévy stlačují výběžkami kostí a tkáň tak není dobře prokrvená. Proto je pro tyto pacienty matrace velmi důležitá. Matrace patří svým složením do skupiny antidekubitních matrací s tvarovou pamětí. Skládá se z vrstvy visokoelastické pěny, na níž leží pacient a spodní pružné pěnové základny. Dostatečná hustota visokoelastické pěny zajišťuje účinnou prevenci a antidekubitální léčbu v součinnosti s lamelovými, nebo síťovými polohovacími rošty lůžek. Návlek matrace je voděodolný, vzdušný, pružný ve všech směrech a paropropustný, což zabraňuje vzniku opruzenin.

Parametry matrace
Rozměr

200 x 88 x 14 cm

Nosnost: 120 kg

Celková váha: 8,5 kg          

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: