Matrace proti proleženinám Eucatherm

Kód výrobku: KM895

0 / 5

8 904 Kč
do 7 prac. dnů
229 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Eucatherm je pasivní antidekubitní jednostranná matrace. Je navržená pro pacienty s vysokým stupněm rizika vzniku dekubitů. Tato vysoce kvalitní matrace z líné ( termoaktivní ) pěny je vhodná do domácího nebo ústavního prostředí ležícího pacienta.

Ležením se cévy stlačují výběžkami kostí a tkáň tak není dobře prokrvená . Proto je pro tyto pacienty matraci velmi důležitá.  

Vlastnosti matrace

Zvláštností této matrace je použití speciální thermoaktivní pěny (líná pěna), jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě. Líná pěna má výrazné antidekubitní vlastnosti. Jádro matrace je standardně 14 cm vysoké. Je vyrobeno ze studené PUR pěny v základně matrace je termoaktivní (líná ) pěna v ležící ploše. Antidekubitní vlastnosti jsou podpořeny zónováním ložné plochy a speciálním průřezem uvnitř jádra.

Potah Safra je s odnímatelným zipem, pratelný na 95 ° C, voděodolný, paropropustný, se sníženou hořlavostí a pružný ve všech čtyřech směrech.      

Parametry matrace

Nosnost: 120 kg

Rozměry

200x90x14 cm                  


Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 120 kg
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 200 x 90 x 14 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A