Matrace antidekubitní Vaflový 200x90x12cm

Kód výrobku: M321

5 / 5

3 866 Kč 5 605 Kč
Na skladě
92 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Máte doma pacienta upoutaného na lůžko? Chcete mu poskytnout co nejlepší komfort a zároveň ho uchránit od dekubitů? Zdravotní antidekubitní matrace Vaflový 200x90x12 cm je vhodným řešením.

Zdravotní antidekubitní matrace Vaflový 200x90x12 cm se ukládá přímo na lůžko pacienta. Základem této matrace je jádro, které je vyrobeno ze studené polyuretanové pěny. Jeho průřez tvoří seříznuté jehlany mezi nimiž jsou mezírky a mezi ně proudí vzduch. Tím se zabraňuje tření kožní tkáně pacienta o matraci a tak nevznikají nechtěné dekubity.

Potah antidekubitní matrace je nepromokavý a zárovaň paropropustný. Čili je vhodný i pro inkontinentní pacienty. Zakončení potahu je na zip, který je zakryt ochrannou chlopní - ochrana před zatečením tekutiny.

Je možné ho (potah) mýt i prát. Není vhodné používat žádné látky obsahující amoniak, formalín, korozivní a abrazivní materiály, nesmí se žehlit.

Matrace je vhodná pro domácího pacienta, nebo i do zdravotnických zařízení.

Může být nejúčinněji předcházet vzniku dekubitů u pacienta upoutaného na lůžko změnou polohy pacienta (každé tři hodiny), aby tlak na cévy a výběžky kostí byl minimalizován a aby bylo zajištěno dostatečné zásobování krve postiženým tkáním.

Rozměry matrace:

Délka: 200 cm

Šířka: 90 cm

Výška: 12 cm

Nosnost: 130 Kg


Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 130 kg
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 200 x 90 x 12 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A