Masážní polohovací křeslo MD-L4500

Kód výrobku: MD450

0 / 5

Dostupné 4 varianty Provedení Zmeň
75 265 Kč
do 7 prac. dnů
2300 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu
 • Doprava zdarma od 150 EUR
 • 14 dní na vrátenie

Provedení

Informácie o produkte

Masážní křeslo MD-L4500 patří mezi jedno z nejoblíbenějších křesel. Specialitou křesla je tzv. hudební masáž a unikátní novinkou je technologie snímání těla za pomoci infračervených senzorů.

Celkový design masážního křesla je inspirován pohodlnými křesly, které se používají v první třídě dopravních letadel. Kompaktní provedení bez zbytečných výčnělků a výstupků usnadňuje umístění křesla iv menších prostorech. Nejvíce prostoru je třeba v podélném směru, kdy je maximální délka křesla 191 centimetrů po jeho sklopení do nejnižší pozice, naopak ve výchozí poloze, kdy v křesle sedíte, je jeho délka 143 centimetrů.

Křeslo je určeno pro komplexní masáž celého těla s využitím několika masážních technik, samozřejmostí je také polohovatelnost celého křesla v rozmezí 95 ° až 170 °, takže si při masáži můžete pohodlně lehnout.

Křeslo MD-L4500 má synchronní polohovací mechanismus, díky kterému se naklápí zádová část společně s částí pro masáž chodidel. Synchronizovaný pohyb obou částí je řízen elektronicky pomocí jediného tlačítka na dálkovém ovládání křesla - opěrka nohou se zvedá nahoru, zatímco opěradlo zad se sklápí dolů. Dálkové ovládání obsahuje kompletní škálu ovládacích prvků, takže můžete pohodlně odpočívat v křesle a při tom si případně zvolit masáž, aniž byste museli vstávat kvůli nastavení. V případě probíhající masáže je dálkové ovládání umístěno v určené přihrádce.

Ovládanie masážneho kresla

Vlastnosti - masážní polohovací křeslo MD-L4500:

 • unikátní funkce nalezení pozice ramen pomocí infračervených senzorů;
 • vzduchová masáž pro hýždě, lýtka a chodidla;
 • hudební masáž;
 • možnost nastavení rychlosti i šířky masáže;
 • plně nastavitelná manuální masáž;
 • elektronické polohování zádového a nožního opěradla;
 • možnost nastavení délky a úhlu podpěrky chodidel.

Detekce postavy:

Unikátní novinkou křesla je technologie snímání těla za pomocí infračervených senzorů, jakmile si do křesla sednete, zjistí infračervená technologie velikost vaší postavy, délku páteře, pozici ramen, stav svalů na konkrétních místech těla včetně jejich ztuhlosti. Díky všem zjištěným informacím může masážní systém křesla zpracovat a navrhnout individuální masáž na míru, která se zaměří na bolestivá místa na těle a následně bude pokračovat uvolňující relaxační masáží určenou přesně pro Vaši postavu.

Detekcia postavy

Schopnosti infračervené technologie oceníte hlavně tam, kde se na křesle střídá více osob, protože není třeba nic složitě nastavovat, křeslo nastaví samo nejvhodnější průběh masáže včetně zaměření na problematická místa jako je krční páteř a oblast spodního zad, kde bydlí svalstvo nejvíce ztuhlé.

Automatický i manuální program

Křeslo disponuje pěti masážními technikami: shiatsu, hnětení, klepání, válení a kombinace hnětení a válení. V automatickém režimu jsou k dispozici čtyři komplexní masážní programy - relaxační pro uvolnění těla, aktivační masáž, která povzbudí všechny smysly, masáž po únavě odbourává svalový stres a navrací energii, režim na dobrou noc je vhodný před spaním, kdy se tělo uvede pomalou masáží do celkově klidného režimu. Každý program má přednastavenou délku trvání na minut, ručně ji však lze změnit podle aktuálních požadavků.

Po volbě manuálního režimu masáže si můžete individuálně nastavit, zda chcete masírovat jen vybrané části těla nebo jejich kombinaci, a to včetně intenzity, délky a rychlosti masáže. Díky dálkovému ovládání s jednoduchou obsluhou je vše dílem okamžiku.

Celková masáž těla a její účinky

Masáž krkuMasáž chrbtaMasáže jednotlivých částí těla jsou velmi prospěšné pro celkovou pohodu i fungování svalů a jiných částí těla. Ztuhlé svalstvo v oblasti krku a šíje může být příčinou nejen bolesti celého zad, ale především bolesti hlavy a v konečném důsledku také příčinou celkové únavy organismu. Krční masáž uvolní ztuhlé svalstvo, odstraní bolest šíje, tlumí bolest hlavy a celkově snižuje svalový i psychický stres.
Masáž chrbta Samostatná masáž zad je ideálním doplňkem k masáži šíje, protože naváže na masírovanou oblast a uvolňuje svaly v celé délce zad. V důsledku sedavého zaměstnání většiny z nás jsou zádové svaly ztuhlé a nepracují tak, jak by měly. Díky aktivační a uvolňující masáži budou vaše svaly prokrvené a uvolní nejen celkové napětí, ale také toxické látky usazené ve svalové tkáni.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž hlavyLymfatická masáž rúk Masážní křeslo MD-L4500 pracuje se dvěma typy masáží, jednakje to klasická vibrační masáž, která je více podobná práci maséra, neboť vytváří přiměřený tlak na vybraných místech těla a simuluje tak práci rukou. Vzduchovou masáž je navíc možné regulovat - k dispozici jsou tři stupně intenzity, takže záleží jen na Vás, zda si vyberete uvolňující masáž s jemným přítlakem, nebo využijete spíše intenzivní masáž, která vás povzbudí.
Vzduchová masáž sedacích svalov Vzduchová masáž je k dispozici pro pás, hýždě, nohy, ruce a hlavu. U pasu, hýždích a rukou je doplněna ještě vibrační masáží - kombinace těchto dvou způsobů masírování důkladně uvolní i ty nejvíce ztuhlé svaly, včetně prstů. Konstrukce křesla umožňuje posouvat ruky v podélném směru a tím velmi efektivně promasírovat celé předloktí rukou.

V případě masírování nohou se zaměřuje systém na kolena, lýtka, kotníky a chodidla samostatně. Díky tomu je následné uvolnění napětí v nohách a především v chodidlech velmi pozvolné avšak komplexní.

Vzduchová masáž pasu a zad naklápí celé tělo v horizontálním směru, čímž se důkladně promasírují všechny svaly zad. U všech masážních technik lze nastavit tři stupně rychlosti a intenzity, při masážních hlavicích je pak odstupňována jejich vzdálenost pro dosažení optimálního výsledku.

Vzduchová masáž kolienVzduchová masáž lýtokVzduchová masáž chodidiel

Hudební masáž

Specialitou křesla je tzv. hudební masáž, kdy ke křeslu připojíte mp3 přehrávač nebo mobilní telefon a můžete si vychutnávat nejen masáž v doprovodu oblíbených skladeb, ale také v rytmu právě puštěné hudby - inteligentní program rozpozná rychlost přehrávané skladby a přizpůsobí její rychlost masáže včetně četnosti jednotlivých změn.Bočné integrované reproduktory
Masážne kreslo je možné odporučiť prakticky pre všetkých užívateľov, veľkou výhodou je technológia infračerveného snímania tela, ktorá umožňuje zostaviť masáž priamo na mieru jednotlivým osobám. Kombinácia automatického a manuálneho režimu potom vychádza v ústrety tým, ktorí chcú premasírovať konkrétnu časť tela aj tým, kto sa nechcú o nič starať a len sa oddávať relaxácii.

Parametry křesla:

 • Maximální úhel naklopení křesla: 95-170 °
 • Maximální úhel naklopení opěrky nohou: 0 ° -107 °
 • Maximální nastavitelný čas: 30min
 • Rozměry křesla: 1250 x 790 x 1200 mm (D x Š x V)
 • Hmotnost: 85kg
 • Spotřeba: 150W
 • Napájení: AC 220V-50Hz
 • Materiál: Syntetická kůže

DOPRAVA A INSTALACE U VÁS DOMA ZDARMA!

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

ŠIROKÁ ŠKÁLA ZDRAVOTNÝCH POTRIEB A VÝROBKOV PRE ZDRAVIE, RÝCHLE DODANIE

SPOĽAHLIVOSŤ A KVALITA CERTIFIKOVANÝCH VÝROBKOV OD OVERENÝCH DODÁVATEĽOV

ODBORNÉ PORADENSTVO A POMOC PRI VÝBERE PRÍJEMNOU ZÁKAZNÍCKOU PODPOROU

ZDRAVOTNÉ POMÔCKY AJ NA LEKÁRSKY POUKAZ CEZ NAŠE KAMENNÉ PREDAJNE

RÝCHLE VYBAVENIE REKLAMÁCIÍ VÄČŠINU TOVARU ZASIELAME OBRATOM NA VÝMENU!

NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ODMEŇUJEME: VERNOSTNÝ PROGRAM, DARČEKY, PRAVIDELNÉ AKCIE

Podporované platební karty