Masážní gel na onemocnění kloubů 911+

Kód výrobku: GK125

0 / 5

141 Kč
Na skladě
6 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Masážní gel na onemocnění kloubů 911+ je podpůrný prostředek pro péči a regeneraci těla s příznaky onemocnění kloubů - osteochondróza, radikulitída, artróza, zánět, dna. Obsahuje dvě účinné látky potřebné k péči a regeneraci v problémových oblastech - houba Čaga a chondroitin. Komplex éterických olejů má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Jaké jsou vlastnosti Masážního gelu na onemocnění kloubů 911+?

  • regenerace kloubů

  • uvolňuje svalové křeče

  • odstraňuje toxiny a soli

  • proniká hlouběji ke kloubům

  • zvyšuje prokrvení

  • oteplovací a zklidňující vlastnosti

Čo Masážní gel na onemocnění kloubů 911+ obsahuje?

  • Houba Čaga - podporuje regeneraci synoviální směsi, odstraňuje svalové křeče, hluboko proniká do kloubů, podporuje metabolismus a krevní oběh v kloubech, podporuje odstraňování toxinů a usazenin soli

  • Chondroitin - základní složka intraartikulární složky - regeneruje chrupavkové povrchy kloubů a páteře, zmírňuje degenerativní změny kloubů, zlepšuje jejich pohyblivost, stimuluje regeneraci tkání

  • Komplex éterických olejov - má oteplovací a zklidňující vlastnosti

Použití: Gel naneste na problematickou oblast pokožky, krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A