Manometrický tlakoměr FAZZINI

Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Manometrický tlakoměr FAZZINI

  • Dostupnost: do 5 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: R56782
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    20 b

Cena s DPH:
772Kč

Manometrický tlakoměr nebo tonometr manometrický - je jeden z přístrojů pro měření tlaku krve nepřímou metodou. Krevní tlak je dobrým indikátorem stavu kardiovaskulárního systému.

Pravidelné měření krevního tlaku umožňuje včas odhalit změny v kardiovaskulárním systému a tak předcházet rizikům vzniku infarktu myokardu a dalších hypertenzních chorob.   Rozsah měření 0-300 mm. Přesnost měření +/- 3 mm.

Standardní model v koženkovém pouzdře se zipem, Manžeta pro dospělé a kovovou sponou. Ručně regulační kohoutek vzduchu. Měření krevního tlaku pomocí fonendoskopu.

Balení

Měřidlo typu "NON STOP PIN". Standardní model v koženkovém pouzdře se zipem, Manžeta pro dospělé a kovovou sponou. Ručně regulační kohoutek vzduchu. Měření krevního tlaku pomocí fonendoskopu.    

Barva

modrá, zelená, červená

Jak použít Manometrický tonometr

Po vyjmutí tonometru z pouzdra se přesvědčte zda je hadička připojena k měřidlu přístroje. Pokud ano, tonometr je připraven k měření. Přístroj při měření tlaku maximálně na 300 mmHG. Nadměrné tlakování může způsobit poškození manžety nebo citlivého hodinkového měřidla. Po měření vždy odstraňte vzduch z manžety. Umístěte manžetu na horní část paže fonendoskop přiložte na brachiální artérii pod manžetu. Uzavřete výpustný ventil při balónku a zvyšte tlak v manžetě pomocí balónku asi 20mmHG nad hodnotou Vašeho běžného systolického tlaku. Otvorte ventil a nechte pomalu vzduch vycházet z ventilku. Pomocí fonendoskopu poslouchejte korotkovovy zvuky. Při prvním zvuku odečtěte na stupnici manometru hodnotu systolického tlaku. Při posledním zvuku odečtěte diastolický tlak.

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: