Malý nafukovací iplikátor v látkovém potahu 35x19 cm

Kód výrobku: NI752

0 / 5

416 Kč
Na skladě

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Iplikátor je určen pro individuální použití. Zbavuje bolesti v kloubech, svalech, páteři a je také určen k regeneraci organismu a zvýšení práceschopnosti.

Pod vlivem iplikátory na povrch páteře se stimulují výměnné procesy v chrupavkové tkáni meziobratlových disků, zmenšuje se zánět nervových zakončení, zlepšuje se prokrvení vnitřních orgánů a mozku. V místě bezprostředního působení dráždí hroty modulů kůži, díky čemuž se rozšiřují kapiláry a vzniká příjemný pocit tepla. Jinak řečeno, jakýmkoli způsobem je iplikátory používán, výsledek se podobá účinku staré čínské akupunktury, ale bez propíchnutí kůže. Díky spojení místního a celkového působení se obvykle zlepšuje i celkový zdravotní stav pacienta.

Co je iplikátor?

Je to soustava kovových a plastových modulů s ostrými hroty, upevněnými na polyetylénové nebo textilní podložce, určených zejména k odstranění akutních a chronických bolestí.

Působí stovkami jehel na velkých plochách těla. Zesiluje mikrocirkulaci, vyvolává uvolnění svalových struktur, aktivizuje lymfatický a krevní oběh, zlepšuje vyživování všech částí těla, na které se přikládá. Vzniká zpětná biologická vazba se životu důležitými orgány, centry a všemi oddíly nervové soustavy. Probíhá výroba vlastních léčivých látek v organismu, neuropeptid, endorfinů, enkefalinů atd. Je známo, že v našem těle je množství bodů, které odpovídají za práci různých vnitřních orgánů včetně páteře.

Působením iplikátory na páteř se normalizuje spánek, zeslabuje nebo mizí bolest, zlepšuje se práce vnitřních orgánů, zvyšuje se práceschopnost, zlepšuje se pohyblivost v různých skupinách svalů, zlepšuje se citlivost například po porážce. Při tlaku stimuluje také sympatickou a parasympatická nervovou soustavu. Bolest mizí obyčejně už pod vlivem působení jakéhokoli únosného tlaku během několika sekund nebo minut. Působíc takto přes nervovou soustavu na svalový systém, pacient pociťuje, jak během 10 sekund se sval uvolňuje.

Podle efektu svého působení může být srovnáván s hypnózou, ale vliv hypnózy jde směrem od mozku k tělu, zatímco vliv iplikátory jde směrem od těla k mozku. Léčení iplikátory lze zařadit do rady fyzioprocedúr v domácích podmínkách. Proceduru masáže lze provádět kdekoliv, na pracovišti, doma, na cestách. Můžete si na něj lehnout, můžete jej umístit na opěrku křesla, opřít se na něj a podobně. Obyčejně pacienti pociťují, jak se únava vytrácí a rychle se obnovují síly.

Iplikátory se účinně používá k:

 

 • prevenci, zmenšení nebo úplné odstranění bolesti při radikulitíde a osteochondroze,
 • odstraňování problémů s periferní nervové soustavy,
 • při krčních-ramenním syndromu, také při neurologických projevech osteochondrózy páteře,
 • zvýšení odolnosti organismu při rychlé únavě svalů,
 • odstraňování bolestivého syndromu svalových tkání páteře, šíje, svalů rukou a nohou,
 • odstraňování svalových spasmů, bolesti v kloubech,
 • obnovení pohyblivosti v kloubech a páteři,
 • odstraňování chronické nespavosti, normalizaci spánku,
 • odstranění stresových stavů a ​​bolesti hlavy,
 • snížení ukládání tuku v důsledku posílení krevního oběhu v povrchových tkáních oblasti pasu a beder,
 • obnovení a zvýšení aktivity v práci, sportu i v běžném životě.

Kde se nejčastěji aplikuje?

Iplikátory se obvykle přikládá podél celé páteře v poloze vleže nebo přímo na bolestivé části páteře, a lokální všude tam, kde pacient cítí bolest. Po první aplikaci pacient pociťuje lehkost v pohybech a často zvýšenou schopnost myšlení. Vznikající počáteční bolestivá reakce na působení hrotů (ne více než 3 minuty) se mění na pocit příjemného tepla a ospalosti. Používaje rezervy dané člověku přírodou, lidé pomocí iplikátory dosahují lepší využití možností organismu, zajišťují si tak plnohodnotné zdraví. A co je důležité, mohou to vše provádět v domácích podmínkách. Dlouhodobé používání startuje proces vnitřní regenerace orgánů člověka - někdy umožňuje zvládnout i těžké nemoci.


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 35 × 19 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A