Magnety proti kouření ZEROSMOKE

Kód výrobku: FA902

5 / 5

231 Kč 309 Kč
do 10 prac. dnů
8 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 99% zákazníků doporučuje

Informácie o produkte

Chcete rychle přestat kouřit? Neutrácejte peníze za návštěvy lékařů a nekupujte drahé léky. Zerosmoke antinikotinový magnety proti kouření Vás zbaví závislosti na cigaret a kouření jednoduše a efektivně.

Kouření je nepříjemný zlozvyk a je známé a bylo to vědecky dokázáno, že závislost na tabáku je pevně ukotvena v lidském mozku.

Antinikotinovou magnety proti kouření ZEROSMOKE využívají revoluční metodu k ukončení kouření. V podstatě je to mocný nástroj podobný akupunktuře, který se skládá ze dvou magnetů. Připevňuje se na ucho a působí na důležité akupunkturní body. Přitom vypadá jako elegantní náušnice nebo stylová ozdoba.

Snadné použití magnetů proti kouření Zerosmoke:

Magnety se připevňují na ušní lalůček. Působí nejen na biologicky aktivní bod, ale i na některé části mozku.

Dva magnety umístěny na obou stranách ucha vytvářejí tlak, který podobně jako akupunktura stimuluje specifické nervové dráhy. Když jsou magnety nastaveny správně, aktivují neurotransmitery, které snižují nutkání kouřit.

Člověk postupně zapomene na svou touhu po kouření, protože mozek dostává signály, které blokují touhu kouřit. Zjednodušeně řečeno, postupně se snižuje Vaše touha po kouření, a už nejste v jakémkoliv okamžiku posedlí chutí na cigaretu.

Účinnost této unikátní metody proti kouření se ukázala jako úspěšná v mnoha zemích a produkt je obzvlášť oblíbený v USA.

Úspěšnost ZeroSmoke je až 80%!

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 5 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A