Léčivý gel na bolesti a záněty kloubů Revmalgon 911+

Kód výrobku: GB128

0 / 5

139 Kč
Na skladě
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Léčivý gel na bolesti a záněty kloubů Revmalgon 911+ je podpůrným prostředkem na péči a regeneraci oblastí těla se symptomy osteochondrózy, radikulitídy, bolesti a zánětu kloubů, kyčlí, svalů, vazů a dny. Komplex éterických olejů má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Jaké vlastnosti má Léčivý gel na bolesti a záněty kloubů Revmalgon 911+?

 • regenerace kloubů

 • uvolňuje svalové křeče

 • odstraňuje toxiny a soli

 • zvyšuje prokrvení

 • oteplovací a zklidňující vlastnosti

Co Léčivý gel na bolesti a záněty kloubů Revmalgon 911+ obsahuje?

 • Mochna - má silné protizánětlivé a analgetické vlastnosti.

 • Chondroitin - základní složka intraartikulární tekutiny - regeneruje chrupavkové povrchy kloubů a páteře, zmírňuje degenerativní změny kloubů, zlepšuje "mazání", zlepšuje pohyblivost kloubů, stimuluje regeneraci tkáně chrupavky.

 • Glukosamin - zvyšuje schopnost těla produkovat kolagen a proteoglykany, potřebné k regeneraci kloubů. Má protizánětlivé účinky.

 • Červená chilli paprička - stimuluje krevní oběh, stimuluje metabolismus, zlepšuje dýchání buněk, odstraňuje toxiny z těla, snižuje svalové napětí. Poskytuje jemný, hluboký a trvalý oteplovací efekt.

 • Komplex éterických olejů - má oteplovací a zklidňující vlastnosti.

 • Včelí jed - stimuluje regeneraci chrupavčité tkáně a produkci synoviální tekutiny, má protizánětlivé, baktericidní a antirevmatické vlastnosti, zlepšuje mikrocirkulaci krve, poskytuje lepší výživu pro pohybový aparát.

Použití: Naneste gel 2-3 krát denně na čistou pokožku v problémových oblastech a krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A