Kyslíkový koncentrátor na domácí použití DDT-1L s funkcí inhalátoru

Kód výrobku: DDT-1L

0 / 5

24 336 Kč
3-4 týdne
865 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Kyslíkový koncentrátor na domácí použití DDT-1L s funkcí inhalátoru je lehký a zároveň výkonný kyslíkový koncentrátor, který můžete díky rukojeti v horní části jednoduše přemisťovat. U tohoto přístroje je průtok kyslíku nastavitelný tlačítkem a to v úrovních 1 až 6 L / min, vždy po jednom litru.

Tento kyslíkový koncentrátor je schopen nepřetržitě pracovat. Je vybaven i časovačem, který umožňuje nastavit dobu, při které bude koncentrátor v provozu. Tento přístroj ze vzduchu filtruje všechny nečistoty, prach, viry, bakterie a osvěžuje výstupní vzduch obohacováním kyslíku. Výstupem je tedy obohacen vzduch kyslíkem.

Přístroj má velmi tichý motorem (hlučnost ≤45 dB). Součástí balení jsou i nosní hadičky pro pohodlný přívod kyslíku. Koncentrace výstupního kyslíku je jednoduše nastavitelná ventilem průtokoměru.

Kyslíkový koncentrátor můžete snadno přemisťovat díky jeho nízké hmotnosti a rukojeti na jeho horní straně. Přístroj má vysokou stabilitu, zpracování a potřebné certifikace zaručující dlouhou životnost.

Přístroj zaručuje stabilní a kvalitní přísun kyslíku. Navíc je šetrný k přírodě - neprodukuje žádné chemikálie a je zdravotně nezávadný.

Minimální koncentrace kyslíku při jednotlivých úrovních nastaveného průtoku:

Přístroj je vybaven molekulárním sítem, který zajišťuje kvalitu a čistotu výstupního kyslíku. Je využíván nejnovější princip fyzického tlaku pro absorpci (PSA) nečistot v běžném vzduchu. Pracuje se vzduchem při normální teplotě bez jakýchkoliv přidávaných chemických látek. Pohlcuje dusík a jiné plyny. Životnost tohoto síta je udávána až 20 let.

Funkce tohoto kyslíkového koncentrátoru:

  • Funkce ionizace, 500 milionů na 1 cm3
  • Funkce časovače (max. 180 minut)
  • Nízká spotřeba energie
  • Režim spánku
  • Automatické vypnutí, kvůli ochraně přístroje
  • Infračervené dálkové ovládání
  • Vytváří kyslík akumulací
  • Podporuje dýchání kyslíku dvou lidí najednou
  • Dotykové ovládání displeje
  • Zabudovaná funkce rozprašovača – umožňuje vdechování maličkých částeček vody (doporučuje se používání destilované vody) do dýchacích cest a pomáhá tak při léčbě dýchacích onemocnění

Technický parametry
Hlučnost: cca 45 dB (velmi tiché)
Koncentrace kyslíku: 30% - 93%
Napájení: AC 230 V
Příkon: 130 W
Průtok kyslíku: 1-6l/min (1l/min>90%)
Rozmery a hmotnosť
Celková hloubka: 180 mm
Celková šířka: 340 mm
Celková výška: 310 mm
Hmotnost: 6500 g
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A