Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS

Kód výrobku: KS525

0 / 5

25 661 Kč
do 14 prac. dnů
870 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je kvalitní kyslíkový přístroj vyrobený v USA. Terapie kyslíkem přispívá ke zvýšení imunity a podporuje činnost vnitřních orgánů, zmírňuje stres, únavu a příznivě ovlivňuje kvalitu pleti.

Moderní kyslíkový koncentrátor od renomované americké společnosti DeVilbiss Healthcare, která je světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby zdravotnických prostředků používaných při onemocněních dýchacích cest. Výroba v USA a dlouholeté zkušenosti na světovém trhu jsou zárukou vysoce kvalitních koncentrátorů kyslíku.

Tato zařízení jsou jedním z nejlepších na světě. Jejich velmi nízká míra selhání, jednoduchá obsluha, vysoká kvalita a dobrá cena jsou odpovědí na Vaše potřeby.

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je zařízení, díky kterému získá vaše tělo potřebné množství vysoce koncentrovaného čistého kyslíku. Terapie kyslíkem přispívá ke zvýšení imunity a podporuje činnost vnitřních orgánů, zmírňuje stres, únavu. Pozitivní účinky kyslíkové terapie pocítí sportovci, studenti, těhotné ženy. Kyslíková terapie příznivě ovlivňuje kvalitu pleti, a proto se stává velmi populární iv kosmetických salonech.

Vlastnosti - kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS:

  • Regulace toku kyslíku: zaručuje velmi vysokou koncentraci kyslíku v celém rozsahu průtoku od 0,5 l do 5 l.
  • Snadná přeprava: Nízká hmotnost, rukojeť a 4 ovladatelné kola zlepšují každodenní pohodlí při používání.
  • Snadné použití: Má snadný přístup k zvlhčovači a vzduchovému filtru a intuitivní reguluje průtok kyslíku pomocí knoflíku. Aby to fungovalo, stačí jej zapojit a spustit.
  • Ekonomický provoz: Relativně nízká spotřeba energie - 290 W při 2 l / min.
  • Bezpečné a spolehlivé používání - vybavené vizuálním a zvukovým signálem: Informuje o nízké hladině kyslíku, poklesu tlaku, nedostatku napájení nebo o potřebě servisní kontroly.
  • Počítadlo hodin: Zobrazuje počet odpracovaných hodin.
  • Nízká pracovní hlučnost: Neruší během spánku (<40 dB).

Prezentační video produktu:


Technický parametry
Hlučnost: < 40 dB
Koncentrace kyslíku: 93% (+- 3%)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 16,3 kg
Rozmery: výška 62,2 cm x šířka 34 cm x délka 30,4 cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A