Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS

Kód výrobku: KS525

0 / 5

29 568 Kč
Skladem
870 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Profesionální kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je kvalitní kyslíkový přístroj vyrobený v USA. Tento koncentrátor můžete použít na profesionální i domácí použití. Terapie kyslíkem pomáhá lidem s respiračními onemocněními, podporuje činnost vnitřních orgánů, zmírňuje stres, únavu a příznivě ovlivňuje kvalitu pleti.

Moderní kyslíkový koncentrátor od renomované americké společnosti DeVilbiss Healthcare, která je světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby zdravotnických prostředků používaných při onemocněních dýchacích cest. Výroba v USA a dlouholeté zkušenosti na světovém trhu jsou zárukou vysoce kvalitních koncentrátorů kyslíku.

Tato zařízení jsou jedním z nejlepších na světě. Jejich velmi nízká míra selhání, jednoduchá obsluha, vysoká kvalita a dobrá cena jsou odpovědí na Vaše potřeby.

Kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS je zařízení, díky kterému získá vaše tělo potřebné množství vysoce koncentrovaného čistého kyslíku. Terapie kyslíkem přispívá ke zvýšení imunity, pomáhá při respiračních onemocněních (koronavirus), podporuje činnost vnitřních orgánů, zmírňuje stres a únavu. Tento vysoce-kvalitní kyslíkový koncetrátor můžete používat nepřetržitě 24 hodin denně nebo na pár hodin denně. Pozitivní účinky kyslíkové terapie pocítí např. sportovci, studenti, těhotné ženy. Kyslíková terapie příznivě ovlivňuje kvalitu pleti, a proto se stává velmi populární i v kosmetických salonech.

Vlastnosti - kyslíkový koncentrátor DeVilbiss 525KS:

  • Regulace toku kyslíku: zaručuje velmi vysokou koncentraci kyslíku v celém rozsahu průtoku od 0,5l - 5 LPM, maximální doporučený průtok je 5 litrů za minutu.
  • Vysoká míra vygenerovaného kyslíku: při 1-5 LPM je procento čistého kyslíku 93% ± 3%.
  • Snadná přeprava: Nízká hmotnost, rukojeť a 4 ovladatelné kola zlepšují každodenní pohodlí při používání.
  • Snadné použití: Má snadný přístup k zvlhčovači a vzduchovému filtru a intuitivní reguluje průtok kyslíku pomocí knoflíku. Aby to fungovalo, stačí jej zapojit a spustit.
  • Ekonomický provoz: Relativně nízká spotřeba energie - 290 W při 2 l / min.
  • Bezpečné a spolehlivé používání - vybavené vizuálním a zvukovým signálem: Informuje o nízké hladině kyslíku, poklesu tlaku, nedostatku napájení nebo o potřebě servisní kontroly.
  • Počítadlo hodin: Zobrazuje počet odpracovaných hodin.
  • Nízká pracovní hlučnost: Neruší během spánku (<40 dB).

Použití:

Kyslíkový koncentrátor je poháněn elektricky. Přístroj odděluje kyslík z okolního vzduchu, což umožňuje dodávku vysoce čistého přídavného kyslíku prostřednictvím koncového dílu. Při filtrování kyslíku z okolního vzduchu se neovlivní normální množství kyslíku v místnosti. Pro spuštění koncetrátora je třeba mít čistý vzduchový filtr umístěný na zadní straně přístroje a následně můžete připojit kyslíkovou hadičku s maskou, přes kterou budete vdechovat vygenerován kyslík. Tento kyslíkový koncentrátor obsahuje novější dvířka filtru a proto filtr hrubých částic v přihrádce není potřebný. Pokud potřebujete zvlhčený kyslík, je možné připojit nádobku s vodou.

Prezentační video produktu:


Technický parametry
Alarm > = 62 dBa
Hlučnost: < 40 dB (50 Hz)
Koncentrace kyslíku: 93% (± 3%)
Provozní doba: 24h/denně
Průtok kyslíku: 0,5 - 5l/min
Spotřeba energie: 230 V / 50 Hz - 312 W (priemerne) 230 V / 50 Hz - 296 W (priemerne při 1.2 LPM a méně) 230 V / 60 Hz - 387 W (priemerne) 230 V / 60 Hz - 369 W (priemerne při 1.2 LPM a méně)
Výkon: 220-230 V, 50 Hz, 1.55 Amp 230 V, 60 Hz, 1,6 Amp
Výstupní tlak: 58.6 kPa
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 16,3 kg
Rozmery: výška 62,2 cm x šířka 34 cm x délka 30,4 cm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A