Krém na otlaky a zhrublou kůži 911+

Kód výrobku: KO125

0 / 5

138 Kč
Na skladě
5 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Krém na otlaky 911+ slouží k ošetření suché a popraskané pokožky na chodidlech, na otlaky a mozoly. Tento krém je první pomoc pro lidi, kteří mají problém s nadměrným zrohovatělé kůže. Zjemňuje pokožku nohou a mozoly a zklidňuje otlaky. Je účinný i na tvrdé kuří oka a stimuluje obnovu pokožky chodidel.

Na konci 90. let skupina postgraduální studenty chemicko-biologických fakult Moskevské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Vlastnosti Krému na otlaky a zhrublou kůži 911+

Díky kombinaci látek a přírodních extraktů Krém na otlaky a zhrublou pokožku 911+ efektivně řeší problémy nohou a pokožky a úspěšně bojuje s bradavicemi, topit oky a s nadměrným rohovatěním kůže.

  • Stimuluje obnovu buněk
  • Účinně bojuje proti mozoly a kuřím okům a bradavicím
  • Má baktericidní účinky
  • Zjemňuje a změkčuje pokožku

Co Krém na otlaky a zhrublou kůži 911+ obsahuje?

  • Kyselina salicylová – změkčuje mozoly a hrubou kůži a postupně ji odstraňuje
  • Síra – účinky síry jsou dlouhodobě známé při léčbě lupénky, ekzémů, akné a nejrůznějších chronických kožních problémů.
  • Karbamid
  • Majoránová olej
  • Čajovníkový olej – má zjemňující, antibakteriální účinek, podporuje regeneraci kožních buněk

Použití:

  • Aplikujte lokálně na postižená místa 2- 3krát denně. Naneste krém v problémových oblastech a krouživými pohyby masírujte až do úplného vstřebání. Na zvýšení účinku zkuste po nanesení krému přiložte na dané místo náplast. Krém nechte působit alespoň 1–2 hodiny.

Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100 ml
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A