Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Krém na bradavky Lanolínový Lansinoh

 • Dostupnost: do 5 dnů
 • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
 • Kód výrobku: KB213
 • Záruka: 24 měsíců
 • Bonusové body:
  za nákup produktu
  9 b

Cena s DPH:
343Kč

Lansinoh HPA lanolin je vedoucí produkt ve své kategorii, který uklidňuje, hojí a chrání bolavé popraskané bradavky. Lansinoh HPA lanolin je ultra čistý stupeň lanolinu, který se rafinuje jedinečným procesem, aby byl světově nejbezpečnější a nejčistší.

Krém na bradavky Lanolínový Lansinoh byl speciálně vyvinut pro kojící matky, aby uklidnil a chránil jejich bolavé a popraskané bradavky a je to jediný lokální krém na bradavky jmenovitě doporučený. Mezinárodní ligou na podporu kojení, v níž jsou přední odborníci na kojení.
Bradavky jsou často bolestivé pro nesprávné přikládání dítěte k prsu. Je proto důležité řešit příčinu (v případě potřeby s pomocí lékaře) - a do té doby může pomoci Lansinoh HPA lanolin. Funguje na principu vlhkého hojení ran, čímž vytvoří na ráně prostředí, které pomůže tělu zahojit ji a protože se nevytvoří žádná strup, uzdraví se rychleji. Ještě důležitější je, že poskytuje okamžitou úlevu od bolesti pro matky trpícími bolestmi bradavek.
Lansinoh HPA lanolin je nejbezpečnější, nejčistší krém na bradavky a zcela hypoalergenní. Lansinoh HPA lanolin je jediný Lanolínový produkt, který získal schvalovací pečeť od Britské nadace pro alergie.
Závěrem nové nezávislé studie z roku 2010 je, že HPA lanolin v kombinaci s učením kojení, je při snižování bolestivosti bradavek a podpoře hojení poranění bradavek účinnější metoda než potírání mateřským mlékem.

Vlastnosti produktu:

 • 100% přírodní - nejčistší lanolin na světě
 • neobsahuje žádné konzervační látky ani jiné přísady
 • je bezpečný pro matku i dítě
 • nemusí být odstraněn před kojením

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: