Kolenní iplikátor

Kód výrobku: P98756

0 / 5

713 Kč
do 7 prac. dnů
18 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Kloubový kolenní iplikátor speciální, měkký v látkovém (bavlna) potahu. Po obvázání nohy iplikátorem a následné přibližně půlhodinové chůzi s ním pacienti pociťují značnou úlevu od bolesti a často i úplné vymizení veškeré bolesti v postiženém kloubu.

Velikost

22×125 cm      

Co je iplikátor ?

Je to soustava kovových a plastových modulů s ostrými hroty, upevněnými na polyetylénové nebo textilní podložce, určených zejména k odstranění akutních a chronických bolestí.  

Iplikator působí stovkami jehel na velkých plochách těla. V tom je podstata vynálezu. Tento mechanismus působení lze také pojmenovat mechanismem mikroihloreflexoterapie. Nakolik iplikátor je velký stimulátor, zesiluje mikrocirkulaci, vyvolává uvolnění svalových struktur, aktivizuje lymfatický a krevní oběh, zlepšuje vyživování všech částí těla, na které se přikládá.

Vzniká zpětná biologická vazba se životu důležitými orgány, centry a všemi oddíly nervové soustavy. Hormonální systém organismu také reaguje obnovením homeostázy. Probíhá výroba vlastních léčivých látek v organismu, neuropeptid, endorfinů, enkefalinů atd. Je známo, že v našem těle je množství bodů, které odpovídají za práci různých vnitřních orgánů včetně páteře.

Pod vlivem iplikátoru na celý povrch páteře se stimulují výměnné procesy v chrupavčité tkáni meziobratlových disků, zmenšuje se zánět nervových zakončení, zlepšuje se prokrvení vnitřních orgánů a mozku. V místě bezprostředního působení dráždí hroty modulů kůži, díky čemuž se rozšiřují kapiláry a vzniká příjemný pocit tepla. Jinak řečeno, jakýmkoli způsobem je iplikátor používán, výsledek se podobá účinku staré čínské akupunktury, ale bez propíchnutí kůže. Díky spojení místního a celkového působení iplikátoru se obvykle zlepšuje i celkový zdravotní stav pacienta.    

Působením iplikátoru na páteř se normalizuje spánek, zeslabuje nebo mizí bolest, zlepšuje se práce vnitřních orgánů, zvyšuje se práceschopnost, zlepšuje se pohyblivost v různých skupinách svalů, zlepšuje se citlivost například po porážce. Iplikátor při tlaku stimuluje také sympatickou a parasympatická nervovou soustavu. Bolest mizí obvykle již pod vlivem působení jakéhokoli únosného tlaku během několika sekund nebo minut. Působením přes nervovou soustavu na svalový systém, pacient pociťuje, jak během 10 sekund se sval pod iplikátorem uvolňuje.  

Podle efektu svého působení může být iplikátor srovnáván s hypnózou, ale vliv hypnózy jde směrem od mozku k tělu, zatímco vliv iplikátoru jde směrem od těla k mozku. Léčení iplikátorem lze zařadit do rady fyzioprocedúr v domácích podmínkách. Proceduru masáže iplikátorem lze provádět kdekoliv, na pracovišti, doma, na cestách. Na iplikátor si můžete lehnout, můžete jej umístit na opěrku křesla, opřít se o něj a podobně. Obyčejně pacienti pociťují, jak se únava vytrácí a rychle se obnovují síly.    

Kde sa iplikátor nejčastěji aplikuje?

Iplikátor se obvykle přikládá podél celé páteře v poloze vleže nebo přímo na bolestivé části páteře, a lokálně všude tam, kde pacient cítí bolest. Po první aplikaci iplikátoru pacient pociťuje lehkost v pohybech a často zvýšenou schopnost myšlení. Vznikající počáteční bolestivá reakce na působení hrotů (ne více než 3 minuty) se mění na pocit příjemného tepla a ospalosti. Používaje rezervy dané člověku přírodou, lidé pomocí iplikátoru dosahují lepší využití možností organismu, zabezpečují si tak plnohodnotné zdraví. A co je důležité, mohou to vše provádět v domácích podmínkách. Dlouhodobé používání iplikátoru startuje proces vnitřní regenerace orgánů člověka - někdy umožňuje zvládnout i těžké nemoci.    

Iplikator je určen a úspěšně se používá na

prevenci, zmenšení nebo úplné odstranění bolesti při radikulitíde a osteochondroze,   odstraňování problémů s periferní nervovou soustavou, při krčním-ramenním syndromu, taktéž při neurologických projevech osteochondrózy páteře, zvýšení odolnosti organismu při rychlé únavě svalů, odstraňování bolestivého syndromu svalových tkání páteře, šíje, svalů rukou a nohou,  odstraňování svalových spasmů, bolesti v kloubech, obnovení pohyblivosti v kloubech a páteři, odstraňování chronické nespavosti, normalizaci spánku, odstranění stresových stavů a ​​bolesti hlavy, snížení ukládání tuku v důsledku posílení krevního oběhu v povrchových tkáních oblasti pasu a beder,  obnovení a zvýšení aktivity v práci, sportu iv běžném životě.  


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 22×125 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A