Klinický antidekubitní matrace 3 vrstvý

Kód výrobku: AM162

0 / 5

8 392 Kč
do 10 prac. dnů
216 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Klinický antidekubitní matrace 3 vrstvý je vynikající prevencí vzniku proleženin u dlouhodobě ležících pacientů. Matrace je také vynikající pomůckou pro inkontinenci, protože má nepromokavou plachtu.

Bohužel, závažné onemocnění nebo jiné okolnosti mohou vést k částečné nebo úplné ztrátě schopnosti samostatně se pohybovat. V takovém případě je osoba dlouhodobě odkázána na pobyt v posteli. Pacientů upoutaných na lůžko ohrožuje vznik bolestivých proleženin. Nejúčinnější prevencí vzniku dekubitů je polohování a kvalitní antidekubitní matrace.

Vlastnosti klinického antidekubitní matrace:

  • zdravotní pomůcka vyvinutá špičkovými odborníky ideální pro dlouhodobě ležící pacienty 
  • podporuje cirkulaci krve 
  • eliminuje riziko vzniku proleženin 
  • účinně pomáhá při léčbě dekubitů 
  • vyrobený z 3 vrstev viskoelastické a polyuretanové pěny 
  • vrchní vrstva vyrobena z viskoelastické pěny, která přizpůsobuje a stabilizuje držení těla a poskytuje vysoký komfort
  • střední vrstva je vyrobena z pěny se střední hustotou a poskytuje prevenci proleženin a pohodlí pacienta připoutaného na lůžku 
  • spodní vrstva je vyrobena z pěny s vysokou hustotou na stabilizaci matrace tak, aby se pořádně zafixoval do lůžka
  • součástí je nepromokavá plachta vhodná pro inkontinenci

Bez systematického polohování se u dlouhodobě ležících lidí zvyšuje riziko vzniku proleženin, proto polohujte vašeho blízkého v pravidelných 3-hodinových intervalech. Zmírníte tlak na cévy a výběžky kostí a zajistíte dostatečné zásobování krve postiženým tkáním. Pravidelnou změnou polohy, používáním kvalitní antidekubitní matrace, antidekubitních polštářů a přípravků proti proleženinám, ušetříte vašeho blízkého od velké bolesti, kterou způsobují dekubity.

Čištění: 

Matraci doporučujeme čistit teplou vodou s přidáním šetrných pracích prostředků. Jemně mačkat. Nikdy nemáčejte matraci do vody.

Klinický antidekubitní matrace 3 vrstvý

3 vrstvá zdravotní terapeutická matrace proti proleženinám ViscoFlote je určena na základní vybavení lůžka. Podporuje cirkulaci krve. Doporučuje se ji používat jako prevenci proti proleženinám, nebo k zamezení jejich růstu. Pravidelnou změnou polohy, používáním kvalitní antidekubitní matrace, antidekubitních polštářů a přípravků proti proleženinám, ušetříte vašeho blízkého od velké bolesti, kterou způsobují dekubity. Zdravotní terapeutická matrace jako zdravotní pomůcku využijete při péči o vašeho blízkého v domácím prostředí, ale používat ji můžete i ve zdravotnických a sociálních zařízeních pro ležící pacienty.

Povlak: voděodolný, nepromokavý povlak, který můžete prát na 40 ° C 

Rozměry:

výška: 15cm 
šířka: 90cm 
délka: 200cm


Rozmery a hmotnosť
Rozmery: 200 x 90 x 15 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A