Klasické antireflexní brýle na PC

Kód výrobku: OK987

0 / 5

198 Kč
do 10 prac. dnů
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

  • 14 dní na vrácení

Informácie o produkte

Chraňte své oči i během práce na počítači! Antireflexní brýle na pc pomohou udržet si zrak déle čerstvý a svěží. Přispívají k celkovému zlepšení vidění, zlepšení vnímání kontrastů a k vyššímu optickému komfortu uživatele.

Nulové brýle, které potěší každého, kdo má rád jednoduché a praktické módní řešení. Ideální brýle každý den - díky flexibilnímu rámu dokonale odpovídají tvaru hlavy, aniž způsobily tlak. Obdélníkové čočky s antireflexní vrstvou a klasickým měkkým dotykovým rámem jsou kombinací určenou pro tradicionalisty. Brýle mají filtr UV 400 a antireflexní filtr, který jsou charakteristickým pro brýle určené pro práci s počítačem. Univerzální model pro obě pohlaví. 

Základním ochranným prvkem PC brýlí je antireflexní vrstva nanášena na brýlová skla (resp. Na lehoučké plastové čočky brýlí). Antireflexní vrstva eliminuje rušivé světelné odlesky, čímž zlepšuje propustnost světla skly brýlí. Přispívá k celkovému zlepšení vidění, zlepšení vnímání kontrastů a k vyššímu optickému komfortu uživatele.

Parametry produktu:

Tvar: obdélníkový
Typ čočky: antireflexní
Materiál: plast

Rozměry:

Délka rámu od skla za ucho: 132 mm - 140 mm
Výška skla: 33 mm
Šířka skla: 48 mm - 50 mm
Šířka rámu: 133 mm - 137 mm


Technický parametry
Materiál: plast
Typ čočky: antireflexní
Rozmery a hmotnosť
Tvar: obdélníkový
Rozmery: Délka rámu od skla za ucho: 132 mm - 140 mm, výška skla: 33 mm, šířka skla: 48 mm - 50 mm, šířka rámu: 133 mm - 137 mm
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A