Kardamonova tinktura Hemani 30ml

Kód výrobku: KO138

0 / 5

215 Kč
Na skladě
9 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Kardamonová tinktúra Hemani 30ml je 100% přírodní olej, který má antimikrobiální, analgetické a protikřečové vlastnosti. Dá se použít k léčbě kožních infekcí, bolestivých svalových křečí, bolesti zubů a zubních infekcí. Při aromatickém použití je kardamonový olej psychicky a emocionálně uklidňující a může působit proti stresu, depresi a psychické únavě.

Společnost Hemani Group, která byla založena v roce 1949 má původ v Pákistánu a získala ocenění Brand of the year award. Hemani má bohaté zkušenosti v oblasti získávání a zpracování přírodních extraktů z bylinek. Výroba probíhá pod přísnou kontrolou kvality aby se získala vynikající kvalita. Oleje Hemani jsou 100% přírodní bez umělých barviv. Všechny výrobky jsou certifikovány dle norem ISO9001, 14001 a 18001.

Tinktúry Hemani mají léčivý a kosmetický účinek a jsou delikátnejší než běžné esenciální oleje.

Kardamonová tinktúra

Kardamonová tinktúra Hemani 30ml má sladkou, teplou a kořeněnou vůni, která vám připomene blízkovýchodní a asijskou kuchyni. Tento éterický olej má při vdechování a lokálním použití hřejivé, oteplující účinky na naše tělo a může pomoci zmírnit příznaky nachlazení, kašle a chřipky, zlepšit cirkulaci a lze jej považovat za o afrodisiakum. Kardamon je ideální pro jednotlivce se slabou koncentrací, jejichž profese vyžaduje nadměrnou mentální práci.

Jaké potíže Kardamonova tinktura Hemani 30ml Hemani pomáhá řešit?

  1. Problémy zažívacího ústrojí - Kardamon se doporučuje k léčbě zažívacích potíží, jako jsou kolika, křeče, dyspepsie a plynatost
  2. Kardamom olej obsahuje látku borneol, která zmírňuje pocit nevolnosti a zvracení. Zabraňuje také tvorbě střevních plynů, zmírňuje bolesti a má relaxační účinek na spazmodické tlusté střevo a může pomoci zmírnit bolestivé průjmu.
  3. Doporučuje se při depresích a nervovém vyčerpání
  4. Respirační potíže - při problémech s dýcháním, jako např. chronická bronchchitída

Kardamonova tinktura Hemani 30ml v aromaterapii, tipy:

  1. Při duševní únavě a na rozptýlení od znepokojujících myšlenek: smíchejte kardamom olej s éterickými oleji, jako je např. bergamot, pepř, pelargónie, zázvor, vůně, levandule, sladký pomeranč.
  2. Na zmírnění nevolnosti a zvracení: smíchejte kardamom olej s éterickými oleji, jako je zázvor nebo máta.
  3. Na zmírnění zahlynených dýchacích cest: smíchejte kardamom olej s éterickými oleji, jako je anýz, eukalyptus z máty listové, cedrové dřevo atlas, sladký fenykl, zázvor, citron nebo tymián.

Návod k použití:

  • Aromaterapie nebo koupel:

Vdechujte kardamom olej, abyste otevřeli dýchací cesty a zbavili se stresu tak, že si 3 - 4 kapky oleje nakapete do dlaní, nebo můžete nakapat 3 - 4 kapky do difuzéru oleje nebo do koupele.

  • Masáž nebo obklad nebo mastička:

Zřeďte 3 - 5 kapek kardamové tinktury klasickým olejem, abyste vytvořili hřejivý, relaxační a smyslný masážní olej, který uklidní svaly a břicho. Pokud si chcete vyrobit olejovou směs, kombinujte kardamom olej s citrusovými oleji nebo zemitými vůněmi, jako je santalové dřevo.

  • Na vnitřní použití:

Přidejte 2 - 3 kapky kardamom oleje do šálku teplé vody, abyste vytvořili dezinfekční ústní vodu. Ústa vyplachujte dvakrát denně.

Upozornění: Oleje by se měly skladovat těsně uzavřené, na chladném místě, mimo dosah zdrojů tepla a světla

POZOR tento olej se běžně nepoužívá na řešení kožních problémů


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 30 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A