Jadeitový masážní váleček na obličej

Kód výrobku: MV963

0 / 5

143 Kč 231 Kč
Na skladě
8 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Jadeitový masážní váleček na obličej je považován za asijské tajemství krásy a mládí. Masáž pomocí tohoto úžasného přírodního kamene umožňuje pokožce zůstat mladou, pevnou a skvěle vypadat. Napomáhá zvýšit krevní oběh, stimulovat okysličení pokožky a vyrovnat tón pleti.

Jadeit, v Asii nazýván jako kámen mládí, je přírodním prvkem kosmetických procedur, které ženy používají po staletí. Přirozený chlad minerálu zklidňuje, snižuje otok, snižuje tmavé kruhy pod očima a uzavírá póry.

Váleček má 2 části. Větší část je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou masáž oblasti očí.

Tato jemná masáž stimuluje lymfatický systém, snižuje otoky a zpevňuje kontury obličeje, pomáhá odvádět z pokožky toxiny a celkově podporuje elasticitu a krásný zářivý vzhled pokožky.

Jak dělat masáž obličeje?

Masáž začínáme v horní části obličeje. Masírujte podle směru šipek na obrázku.

  1. Pokožka pod očima
  2. Spánky
  3. Vrásky mezi obočím
  4. Čelo
  5. Víčka
  6. Vrásky oko rtů
  7. Vrásky mezi nosem a rty
  8. Brada
  9. Okolí úst
  10. Koutky rtů

Tvář masírujeme masážním válečkem vždy směrem ze středu obličeje stranou - efektivně odteče lymfu pod kůži. Masáž opakujte na každou část obličeje 5 až 10 krát.

Pokožku na krku masírujeme zdola nahoru směrem k bradě.

Použití:

Jadeitový masážní váleček na obličej je možné použít i na účinnou aplikaci pleťového séra nebo lehčího pleťového krému. Jemnou a důkladnou masáží se účinné látky pleťového séra nebo krému dostanou do hlubších vrstev pokožky a mohou hned začít působit.

Čištění a údržba:

Při čištění masážního válečku se vyhněte kontaktu kovových částí s vodou. Povrch válečků se nejlépe myje vatovým tamponem namočeným ve vodě. Masážní váleček s jadeitem se také doporučuje vystavit slunci jednou za pár týdnů. Tímto způsobem získá kámen své lesklé a energetické vlastnosti.


Technický parametry
Materiál: přírodní jadeitový nefrit + kov
Rozmery a hmotnosť
Rozmery: cca 13 cm
Materiál
Barva: odstíny zelené (barva se může lišit od barvy na obrázku z důvodu přírodních vlastností minerálu)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A