Inverzní stůl rehabilitační Marci

Kód výrobku: IL001

0 / 5

  • Modrá
4 584 Kč
5-7 pracovních dnů
150 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Inverzní stůl nebo autotrakční lehátko se používá při rehabilitáciách.Cvičenie na této otočné lavici pomáhá zmírnit tlak v páteři a lépe prokrvit tělo. Velmi příznivě působí také na oběhový a lymfatický systém. Inverzní stůl si umíte složit tak, aby Vám to ušetřilo místo.

V 21. století, kdy mělo okolo 70% obyvatelstva problémy se zády (sedavý životní styl, sezení u počítače, lehký pohyb a cvičení), bylo třeba hledat způsoby, jak zabránit jeho degeneraci. Jedním z nejúčinnějších způsobů ochrany páteře je použití gravitační (reverzní) lavice.

Co je to reverzní terapie?

Ošetření zahrnuje převrácení těla - zavěšení vzhůru nohama - a aplikování lehké gravitace natahování zad. Reversal se už používal při terapii kolem roku 400 před Kristem, kdy Hippokrates (otec medicíny) poprvé vyšetřil (vyšetřil) pacienta, který byl zvednutý vzhůru nohama na žebříku a vyhodnotil stav jeho kostry. Pokud je váha těla pozastavena z nohou - / namísto zvedání rukou nebo stání na ramenou / - v důsledku gravitačních tahů, můžete uvolnit všechny klouby pod upevněním těla (zavěšení). Zavěšení na nohách znamená, že každý kloubový prvek těla se uvolní rovnoměrně a při zatížení, například při stání, chůzi, běhu atd.

Uživatelé potvrzují, že reverzní terapie je obzvláště prospěšná, protože uvolňuje nervové disky a kořeny, což umožňuje obnovit ztracenou vlhkost, vrátit se do původního tvaru a snížit tlak na nervová vlákna.

Napjaté zádové svaly se mohou uvolňovat mnoha způsoby, ale napínání umožňuje velmi snadný a rychlý růst prostoru mezi obratli. Reverzní terapie pomáhá nejen s bolestí zad, ale může se také použít na zvrácení negativních účinků stárnutí na páteř.

Účinky inverzní terapie:

Páteř:

Roztahování může být nástrojem pro obnovení správné anatomické polohy obratlů chrbtice.Nesprávne nastavení boků a páteře je obvykle zdrojem bolestivého zánětu, který brání volnému pohybu.Štruktúra páteře (obratlů, disků) umožňuje flexibilitu a poskytuje tlumení pro všechny části lidského těla.

Nebezpečné cvičení nebo konstantní, nerovnoměrný tlak na obratle, například při práci v nucené poloze, mohou způsobit nadměrné stlačení disků a obratlů. Protože mezi obratli je tekutá želatina - nazývá se disky, které se mohou vysunout ze své přirozené polohy a vyvíjet tlak na nervy. Mluvíme o herně páteře (diskopatie).

Toto zařízení zvyšuje flexibilitu páteře. !!!

Zvrácení tělesné hmotnosti způsobuje mírnou relaxaci trakce páteře, která se proto mírně prodlužuje. Toto zvětšuje prostor mezi obratli, tlak na disky se snižuje, což zase znamená snížení tlaku disku na nervy, snížení bolesti zad a zlepšení kvality života. Nakloněním těla nahoru a dolů pomocí inverzního zařízení se oběhová "pumpa" uvolní a lymfatický systém se usnadní. Inverze navíc pomáhá uvolňovat svaly, což zvyšuje průtok krve, což zase udržuje svaly v lepším stavu a bolestivé křeče, křeče jsou mnohem méně běžné. `Pozici / držení těla lze zlepšit a podmínit zastavení nebo zvrácení příznaků, jako je skolióza a lordóza (v kombinaci s jinými cvičeními).

Další výhody používání inverzní lavice:

Oběhový systém: skládá ze srdce a cév. Srdce pumpuje krev do celého těla. Obrácení polohy těla pomáhá při práci srdce a usnadňuje lepší zásobování mozku krví, okysličuje všechny lidské tkáně.

Lymfatický systém: je oběh lymfatické tekutiny v těle, Zejména na odstraňování odpadních produktů ze svalů a jiných tkaním. Na rozdíl od kardiovaskulárního systému nemá lymfatický (lymfatický) systém "pumpu". Je založena na práci svalů, které pumpují tekutinu přes lymfatické cévy v těle. Inverze usnadňuje cirkulaci lymfy v těle a pomáhá regeneraci těla po cvičení / tréninku, a to rychlejí odstraňováním metabolických produktů.

Jak často můžete / měli byste používat terapii inverze?

Skutečně záleží na tom, jaké jsou indikace pro "inverzi". Pokud se použije na pomoc při návratu k tzv. "Normální zdravý" stav zpočátku, je vhodné "zavěsit": dvakrát až třikrát denně po dobu 1-3 minut. , Když se problémy sníží, může se snížit frekvence používání inverzí.


- maximální výška cvičícího - 198 cm

- maximální hmotnost cvičícího - 135 kg,


Hmotnost a nosnost
Maximální nosnost: 125 kg
Materiál
Barva: modrá

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A