Inteligentní smart hodinky s měřičem pulsu SmartBand

Kód výrobku: 06183

0 / 5

647 Kč 709 Kč
5-7 pracovních dnů
24 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Inteligentní smart hodinky s měřičem pulzu a krevního tlaku SmartBand jsou perfektní kombinací hodinek a multifunkčního inteligentního zařízení. Mají množství funkcí, které jsou užitečné při každodenním fungování, jakož i pro lidi, kteří sportují.

Hodinky SmartBand jsou velmi prkatícke i díkyn funkci oznamování příchozích hovorů a SMS můžete rychle zkontrolovat, z jakého čísla někdo volá nebo píše zprávu. Je to velmi užitečná funkce, protože se často stává, že telefon neslyšíme skrytý v kabelce nebo batohu.

Inteligentní náramek Vám umožňuje zaznamenávat všechny aktivity a analyzovat Vaše úspěchy. Jasné a průhledné menu usnadňuje obsluhu a díky své hmotnosti, velikosti a designu se hodinky dokonale hodí na každou ruku.

Hodinky se nabíjejí velmi jednoduše prostřednictvím zásuvky USB, například v počítači nebo nabíječce. Chcete-li přístroj nabít, odpojte jej od silikonového pásu.

Funkce - Inteligentní smart hodinky s měřičem pulsu SmartBand:

 • Krokoměr - vypočítá počet provedených kroků.
 • Vzdálenost - informuje o počtu ujetých kilometrů.
 • Kcal - množství spálených kalorií.
 • Bpm - měří Váš puls.
 • mmHg - měří krevní tlak
 • Oznámení o doručení SMS.
 • Oznámení o příchozím hovoru
 • Vibrace.
 • Úroveň spotřeby baterie.
   

Smart hodinky SmartBand se připojují k telefonu pomocí možnosti Bluetooth 4.0 a speciální aplikace Yoho Sports, kterou si můžete stáhnout v obchodě Google Play nebo App Store. Po nainstalování aplikace do smartphonu musíte obě zařízení spárovat. Potom nastavte dostupnost vybraných funkcí, například: SMS, příchozí hovory.


Technický parametry
Displej: Dotykový
Obvod zápěstí: 14 cm - 19,5 cm
Rozměry displeje: 2,5 cm x 1,4 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 23 g

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A