Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - rehabilitační kolo
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Pedal s klipsnou příslušenství ke tříkolový kolo standard

( L52900 a L52901) V balení jsou 2 ks  ..

574Kč

Zdravotní kolo Lagoon je speciálně vyroben kolo, který dbá v maximální míře na bezpečnost a komfort svého uživatele. Široká škála dalších be..

28 080Kč

Rehabilitační kolo upoutá svou malou majitelku půvabným provedením. Rám tříkolky je v růžovo-bílých barevných odstínech a Vaše holčička bude..

28 512Kč

Cyklistika je perfektní součást rehabilitace. Umožňuje dítěti poznávat širší okolní svět. Cyklistikou na rehabilitačním kole si dítě zvyšuje..

28 512Kč

-24% Rehabilitační tříkolový kolo pro děti 3 - 7 let AQUA Rehabilitační tříkolový kolo pro děti 3 - 7 let AQUA

Dekorativní figurky a jasné, lesklé barvy jsou hlavní doménou tohoto kola, díky čemuž nepochybně zaujme malé cyklisty. Zvonek je tvarovaný j..

21 789Kč28 512Kč

Dětská rehabilitační tříkolka Safari si světlými barvami a Safari stylem si získá pozornost dívek i chlapců. Atraktivitu dětského zdravotníh..

28 512Kč

Rehabilitační tříkolový kolo FREEDOM je speciálně vyrobený pro starší děti a dorost. S množstvím bezpečnostních prvků dává svému majiteli po..

31 428Kč

Tříkolový kolo VINTAGE je speciálně navržen pro lidi s dětskou mozkovou obrnou a s omezeným pohybem. Rehabilitační kolo ocení i senioři, kte..

31 104Kč

Pohyb je nezbytný pro udržení dobrého zdravotního stavu každého člověka a cyklistika je důležitou součástí rehabilitace. Díky jízdě na rehab..

15 097Kč

Je vhodný na cvičení nejen po úrazu nebo pro seniory, ale dobře si jím víte zacvičit a udržovat kondici nebo pravidelným cvičením posilovat ..

7 608Kč

Tréninkový rehabilitační kolo je malé, snadno použitelné zařízení na procvičování nohou i rukou s lehce a jednoduše manuálně nastavitelným o..

1 865Kč

Rehabilitační mini kolo BLACK

Pedálový rehabilitační trenažér BLACK je určen pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře ..

1 445Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 13 (celkem stran 2)