Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - rehabilitační kolo
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Pedal s klipsnou příslušenství ke tříkolový kolo standard

( L52900 a L52901) V balení jsou 2 ks  ..

478Kč

-9% Rehabilitační tříkolový kolo AQUA Rehabilitační tříkolový kolo AQUA

Popis: zdravotní kolo pro děti s dětskou mozkovou obrnou, poruchami nervové soustavy a pohybového ústrojí pro děti, které mají délku..

21 543Kč23 760Kč

Rehabilitační tříkolový kolo FREEDOM je speciálně vyrobený pro starší děti a dorost. S množstvím bezpečnostních prvků dává jejímu majiteli p..

26 190Kč

Rehabilitační kolo upoutá svou malou majitelku půvabným provedením. Rám tříkolky je v růžovo-bílých barevných odstínech a vaše holčička bude..

23 760Kč

Bohatou škálou dalších doplňků poskytuje kolo bezpečnou jízdu a stabilizaci pacienta tak, aby nedošlo k jeho pádu. Rehabilitační kolo oce..

23 400Kč

Dětská rehabilitační tříkolka Safari světlými barvami a stylem Safari si získá pozornost dívek i chlapců. Atraktivitu dětského zdravotního k..

23 760Kč

Rehabilitační tříkolový kolo SPORTY

Tříkolový kolo Sporty je unikátní zdravotní kolo pro děti s dětskou mozkovou obrnou, s neurologickými potížemi a omezenou pohyblivostí. C..

23 760Kč

Rehabilitační tříkolový kolo VINTAGE

Tříkolový kolo VINTAGE je speciálně navržen pro lidi s dětskou mozkovou obrnou a s omezeným pohybem. Rehabilitační kolo ocení i senioři, kte..

25 920Kč

Je vhodný na cvičení nejen po úrazu nebo pro seniory, ale dobře si jím víte zacvičit a udržovat kondici nebo pravidelným cvičením posilovat ..

7 608Kč

-23% Rehabilitační kolo s displejem Rehabilitační kolo s displejem

Tréninkový rehabilitační kolo je malé, snadno použitelné zařízení na procvičování nohou i rukou s lehce a jednoduše manuálně nastavitelným o..

1 773Kč2 315Kč

Rehabilitační mini kolo

Pedálový rehabilitační trenažér je určen pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře nebo c..

1 445Kč

Rehabilitační trenažér je kompaktní výcvikový kolo, který lze snadno složit, když to bude nutné. Díky cvičení na šlapacím kole se stimuluje ..

1 336Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)