Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - masážni přístroje
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Dřevěný masážní přístroj tvoří dřevěná konstrukce a 5 masážních otáčejících válečků po 2 řady s výčnělky, které stimulují akupresurní body n..

211Kč

Velikost 22×125 cm       Co je iplikátor ? Je to soustava kovových a plastových modulů s ostrými hroty, upevněnými na polyetylénové..

713Kč

Mechanismus umožňuje selektivně působit na každém páteřním obratli, snižuje tlak a vrací meziobratlové ploténky do normálního stavu. Obnovuj..

1 717Kč

Loketní iplikátor

Co je iplikátor ?   Je to soustava kovových a plastových modulů s ostrými hroty, upevněnými na polyetylénové nebo textilní podložce, urče..

227Kč

Jemné gumové hroty masážní míček ježek stimulují krevní oběh tam, kde se částí těla málo prokrvují a tak zvyšují jejich citlivost. Výborný m..

61Kč

Masážní míček - ježek 8cm

Jemné gumové hroty masážní míče ježek stimulují krevní oběh tam, kde se částí těla málo prokrvují a tak zvyšují jejich citlivost. Výborný ma..

103Kč

Masážní míček - ježek 9cm

Jemné gumové hroty masážní míče ježek stimulují krevní oběh tam, kde se částí těla málo prokrvují a tak zvyšují jejich citlivost. Výborný ma..

114Kč

Tento iplikátor umožňuje regulovat objem nafouknutého vzduchu a tím i tlaku na tělo. Pacient může sám regulovat optimální objem vzduchu ipli..

842Kč

Používáním masážní podložky pro chodidla Deluxe stimulujete krevní oběh, posilujete imunitu a podporujete regeneraci organismu.  Dopřejte..

839Kč

S masážní pomůckou se nyní jednoduše zbavíte bolesti hlavy, svalového napětí a uvolníte nasbíraný stres. Výhody pomůcky na masáž hlavy Pr..

94Kč

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)