Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - hůl
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Čtyřbodová hůl univerzální

Čtyřbodový nástavec je možné obracet tak, aby byl použitelný na levou i pravou stranu.       Nikdy nepřekračujte maximální hmotnost uživa..

926Kč

Hůl vycházková dřevěná

Hůl je chráněná vrstvou odolného laku. Při otvírání dveří se může pověsit na ruku. Používá se na podporu stability chůze při nemocech pohybo..

288Kč

Vycházková hůl dřevěná 90cm

Výška hole: 90 cm Hmotnost hole: 300 g Max. hmotnost uživatele: 100 kg     ..

258Kč

Nikdy nepřekračujte maximální hmotnost uživatele , která je uváděna na daném výrobku, nebo maximální přípustné zatížení. Při montáži postupu..

288Kč

Vycházková hůl pro nevidomé 120 cm

Délka:  120 cm s možností prodloužení o 10 cm ..

1 067Kč

-31% Vycházková hůl pro seniory skládací Vycházková hůl pro seniory skládací

Elegantní vycházková hůl je ideální pro seniory během dlouhých procházek, pacientů po operacích kloubů nebo zranění dolních končetin. Je vyr..

325Kč470Kč

Vycházková hůl s anatomicky tvarovanou rukojetí

Nikdy nepřekračujte maximální hmotnost uživatele , která je uváděna na daném výrobku, nebo maximální přípustné zatížení. Při montáži postupu..

468Kč

Vycházková hůl s rukojetí T

Nikdy nepřekračujte maximální hmotnost uživatele , která je uváděna na daném výrobku, nebo maximální přípustné zatížení. Při montáži postupu..

373Kč

Čtyřbodová vycházková hůl ČTYŘNOŽKA

Kvalitní čtyřbodový hůl s ergonomickou rukojetí zajistí výraznou podporu při chůzi pro lidi s problémem udržení rovnováhy, kteří potřebují j..

543Kč

Kožený náramek na hůl

Kožené náramky - úchyty jsou praktickým řešením pro lidi, kteří používají hůl při chůzi. Používá se na všechny druhy holí. Při navlečení ..

288Kč

Magnetická masážní obruč Hula Hoop pomáhá účinně shodit přebytečné kilogramy. Cvičení s ní Vám umožní snadno a velmi rychle se zbavit nadbyt..

379Kč

Skvělá pomůcka pro lidi, kteří si při delší procházce potřebují na chviličku odpočinout a posedět. Hůl se dá v případě potřeby rychle a jed..

1 128Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 15 (celkem stran 2)