Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - do sprchy
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Návlek na sádru do sprchy

Návlek na sádru se jednoduše navléká na zasádrovanú část a chrání ji před navlhnutím. Speciální zhotovené plastová kapsa je ukončenoa při..

259Kč

-31% Sprchovací židle s opěradlem Sprchovací židle s opěradlem

Chcete-li z koupelny pro Vašeho blízkého vytvořit bezpečnou a pohodlnou zónu, nejjednodušším řešením je židle do vany či sprchy s vysokou op..

1 391Kč2 005Kč

-23% Stolek do sprchy kulatý

Ať už je to starší člověk, nebo pacient který má problém s pohybovým ústrojím. Pokud potřebujete při sprchování vy nebo váš blízký sedět,..

873Kč1 134Kč

Pomozte zachovat Vašemu blízkému soběstačnost, protože bez vhodných pomůcek se sprchování stává skutečnou výzvou. Židle do sprchy pomůže Vaš..

1 302Kč

Sprchová židle je pomocné zařízení, které pomáhá uživateli provádět hygienické činnosti. Židle se doporučuje osobám se sníženou pohyblivostí..

1 588Kč

Židle do vany nebo sprchového koutu výrazně pomůže seniorům a lidem s omezenými schopnostmi vykonávat běžné hygienické úkony samostatně, poh..

1 393Kč

Invalidní vozík do sprchy a WC 3 v 1 McWet

Toaletní a sprchový invalidní vozík vozík McWet od německé společnosti MEYRA kombinuje solidní výkon a dokonalou funkčnost. Vozík se doporuč..

10 881Kč

Čištění a ošetřování 1. Pro ošetření používejte jenom běžné čistící prostředky. 2. Nepoužívejte čistící prostředky obsahující abrazivn..

191Kč

Stoleček do sprchy DeLuxe je skvělým a praktickým řešením pro lidi, kteří nedokážou dlouho stát, mají problém s udržením stability, nebo maj..

1 847Kč

Stolička do sprchy DeLuxe

Výhodou tohoto výrobku je nastavitelnost výšky. Uživatel si nastaví výšku podle svých momentálních potřeb od 40 cm do 55 cm. Stolička do spr..

2 171Kč

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)