Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - do sprchy
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Návlek na sádru do sprchy

Návlek na sádru se jednoduše navléká na zasádrovanú část a chrání ji před navlhnutím. Speciální zhotovené plastová kapsa je ukončenoa při..

259Kč

-25% Sprchovací židle s opěradlem Sprchovací židle s opěradlem

Chcete-li z koupelny pro vašeho blízkého vytvořit bezpečnou a pohodlnou zónu, nejjednodušším řešením je židle do vany či sprchy s vysokou op..

1 497Kč2 005Kč

-23% Stolek do sprchy kulatý

Ať už je to starší člověk, nebo pacient který má problém s pohybovým ústrojím. Pokud potřebujete při sprchování vy nebo váš blízký sedět,..

873Kč1 134Kč

Sprchová skládací stolička s lehkým kovovým rámem a s plastovým sedátkem s otvory, které ulehčují odtok přebytečné vody. Možné ji použít ..

1 302Kč

Zdravý dospělý člověk si provádí osobní hygienu snadno a přirozeně, ale pro seniory, lidi po úrazu, operaci nebo osoby s handicapem stát ve ..

1 588Kč

  Tuto koupelnovou pomůcku je možné použít i jako sprchovou pomůcku pro celou rodinu, nebo je výbornou a spolehlivou pomůckou pro lidi, k..

1 393Kč

Invalidní vozík do sprchy a WC 3 v 1 McWet

Toaletní a sprchový invalidní vozík vozík McWet od německé společnosti MEYRA kombinuje solidní výkon a dokonalou funkčnost. Vozík se doporuč..

10 881Kč

Čištění a ošetřování 1. Pro ošetření používejte jenom běžné čistící prostředky. 2. Nepoužívejte čistící prostředky obsahující abrazivn..

191Kč

Stolek do sprchy DeLuxe

Stoleček do sprchy DeLuxe je skvělým a praktickým řešením pro lidi, kteří nedokážou dlouho stát, mají problém s udržením stability, nebo maj..

1 847Kč

Stolička do sprchy DeLuxe

Výhodou tohoto výrobku je nastavitelnost výšky. Uživatel si nastaví výšku podle svých momentálních potřeb od 40 cm do 55 cm. Stolička do spr..

2 171Kč

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)