Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - chodítko
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

-30% Chodítko pro seniory krokovací bronzové Chodítko pro seniory krokovací bronzové

Hledáte zdravotní pomůcku, která by usnadnila chůzi těžko se pohybujícímu seniorovi nebo pacientovi? Ideálním řešením je krokovací chodítko,..

1 118Kč1 588Kč

Dynamický vertikalizátor je užitečný pro rozvoj schopností uživatele. Umožňuje uživateli udržet stálou pozici v pasivním vzpřímeném stoji. P..

27 540Kč

Kvalitní, velmi pevné krokovací chodítko zajistí vám, nebo vašemu blízkému vhodnou podporu, ať už při procházce, nebo cestou k lékaři. Během..

1 458Kč

Podpora pohybu - chodítko pro seniory se jednoduše skládá stisknutím kolíků po stranách pomcky. Chodítko je vhodné do interiéru i do exterié..

1 552Kč

-8% Chodítko s jednoduchým systémem složení BALL

Toto extrémně lehké a odolné skládací chodítko je ideálním doplňkem při chůzi, přičemž dvě pojezdová kolečka vpředu výrazně usnadňují pohyb...

1 497Kč1 633Kč

-20% Chodítko s opěrnou plochou pojízdné Chodítko s opěrnou plochou pojízdné

Vlastnosti a výhody pojízdného chodítka s opěrnou plochou:  -    zdravotní pomůcka zohledňující zdravotní stav a potřeby pacienta  -    ..

3 791Kč4 730Kč

-8% Chodítko se 4 funkcemi Chodítko se 4 funkcemi

Chodítko se čtyřmi funkcemi je: nastavitelné, krokovací, s doplňkovými kolečky, skladné do velmi malých rozměrů. Chodítko j..

1 497Kč1 633Kč

Chodítko / rolátor je určeno pro pacienty se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují stabilní oporu a pomoc při chůzi. Doporučuje se také sta..

2 972Kč

Čtyřkolové chodítko se sedadlem a opěrkou COMFORT je určeno pro lidi, kteří potřebují bezpečnou oporu při pohybu, ale dokáží samostatně urža..

2 700Kč

-8% Novinka Dvoukolové chodítko pro podporu pohybu Dvoukolové chodítko pro podporu pohybu

Pojízdné chodítko je určeno pro dospělé a děti se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují stabilní podporu a pomoc při chůzi. Doporučuje se t..

1 497Kč1 633Kč

Dvoukolové chodítko usnadňuje chození. Je určeno pro invalidní osoby a osoby s onemocněním pohybového aparátu. Je vhodné i pro lidi po opera..

1 879Kč

Dvoukolové chodítko se sedadlem

Dvoukolové chodítko se sedadlem je pomůcka určená pro dospělé, potřebující dodatečnou, stabilní podporu při pohybu. Chodítko má dvě pohybliv..

1 633Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 21 (celkem stran 2)