Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - celulitída
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

-30% Balanční disk rovný Qmed pro deti

Balanční disk je perfektní pro koordinační a balanční cvičení na nestabilním povrchu s cílem udržet rovnováhu během stání na jedné noze na d..

491Kč700Kč

Při rehabilitaci, fitness cvičení i sezení vyzkoušejte balanční podložku. Cvičením na podložce si zlepšíte rovnováhu, koordinaci, posílíte s..

709Kč

S použitím kolorterapie (volitelná součást biolampy) je tak k dispozici velmi silný nástroj péče o naše tělo. Použití léčebné lampy s průměr..

38 848Kč

Patříte k těm, kteří hledají při léčbě alternativní řešení ke klasické medicíně? Přirozeně aktivovat samoléčebný potenciál lidského organism..

8 068Kč

Biolampa Medilight s kolorterapii

Pozitivní účinky světelné terapie mají příznivý účinek na celé tělo a posilují celý imunitní systém.   BioLampa Medilight s barevnou t..

9 688Kč

Biolampa MediLigh, barevné filtry pro barevnou terapii a praktický stojan na lampu vytvářejí kompaktní sestavu, která umožňuje každodenní pé..

11 308Kč

Hlavní účinky světelné terapie BIOPTRON jsou: Zmírnění bolesti Zlepšení obnovy a regenerace tkání   Energie vyzařovaného světla..

338 159Kč

Čaj na hubnutí Hannasaki Ultraslim Tropic 50g

Úbytek váhy, který se docílí pravidelným popíjením čaje, nemá dopad jen na tělesné rozpoložení, ale umocňuje i pocit vlastní ceny, zvyšuje r..

217Kč

Součástí je černá podložka s výřezy , které umožňují použití Tridex (thera) Bendu nebo expanderu. Tuto podložku lze využít v posilovacích, v..

4 212Kč

-32% FITlopta 45 cm

Gymnastický rehabilitační míč má protiskluzový povrch. Tato kvalitní pomůcka si už našla své místo v posilovnách a fitcentrech. Podporuje sp..

379Kč554Kč

-33% FITlopta 55 cm

Fitlopta slouží k mnohostrannému využití pro lidi všech věkových kategorií.  Gymnastický rehabilitační míč má protiskluzový povrch. Tato kva..

434Kč652Kč

-39% FITlopta 65 cm

Podporuje správný sed se správným držením těla, posiluje posturální svalstvo, především hluboký zádový stabilizační svalový systém, ale neza..

450Kč732Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 26 (celkem stran 3)