Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Vyhledávání - antidekubitní
Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Skvělou zdravotní pomůckou při prevenci vzniku proleženin na patách je antidekubitní patní chránič s novým jedinečným patentovaným systémem ..

1 050Kč

Chránič paty značky CareWave je vysoce kvalitní polohovací pomůcka. Chrání chodidlo ležícího pacienta od dekubitů.   Charakteristika pomů..

1 652Kč

Antidekubitní chránič paty W2450

Vhodné pro pacienty s vysokým až středním rizikem vzniku proleženin a jako pomůcka při léčbě již vzniklého dekubitu.  Pata je úplně odlehčen..

1 218Kč

Tyto antidekubitní polštáře lze různě zkombinovat podle potřeby a stavu pacienta. S výběrem vhodného polštáře nebo kombinace polštářů Vám ve..

2 203Kč

Sedačka antidekubitní gelová

V sedačce je tekutý gel, který rozloží váhu pacienta při sezení. Tímto jsou rovnoměrně odlehčování cévy, které jsou stlačovány výběžkami kos..

3 540Kč

Sedačka antidekubitní viskoelastická

Sedačka ST715 svým složením patří do skupiny antidekubitních sedaček s tvarovou pamětí. Skládá se z viskoelastické pěny na níž pacient se..

1 775Kč

-54% Aktivní antidekubitní matrace s kompresorem trubkový Profi I Aktivní antidekubitní matrace s kompresorem trubkový Profi I

Variabilní antidekubitní tlakový matrac pro ležící pacienty s trubkovou strukturou vzduchových komor doporučují lékaři. Matrac s rovnoběžným..

4 909Kč10 692Kč

Pneumatický trubkový matrace BioFlote je charakterizován jako nejpokročilejší řešení v prevenci proleženin nebo v léčbě již vzniklých dekubi..

8 068Kč

Proleženiny - dekubity vznikají při dlouhodobém ležení osoby. Tím, že tkáň je málo prokrvené pod výběžky kostí jsou cévy stlačovány a násled..

1 292Kč

-26% Antidekubitní DELTA polštář Antidekubitní DELTA polštář

Delta polštář má tři opěrné body a tak polohování pacienta je jednodušší. Polštář podpírá nohy ležícího pacienta. Také může být použit jako ..

1 552Kč2 106Kč

Novinka Antidekubitní matrace aktivní trubkový BioFlote 3000

Antidekubitní matrace BioFlote představuje efektivní prevenci, která pomáhá předcházet vzniku dekubitů až v 95% případů. Tato aktivní matrac..

5 154Kč

Při dlouhodobém ležení zbývá tkáň málo prokrvené, protože cévy se stlačují výběžky kostí, a následně vznikají proleženiny, které jsou pro pa..

2 884Kč

Zobrazuji 1 až 12 z 25 (celkem stran 3)