Dezinfekční sterilizátor vzduchu Sayoli 200 s HEPA filtrem

Kód výrobku: DS056

0 / 5

21 309 Kč
5-7 pracovních dnů

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Přístroj Sayoli nejenže čistí, ale i sterilizuje vzduch a eliminuje viry, bakterie, alergeny a škodlivé látky.

Vzduchový sterilizátor Sayoli 200 UV-C generuje hluk pouze 14,9 dB, což znamená, že jej můžete používat, i když spíte. Díky efektivnímu ventilátoru a speciálně navrženému pouzdru Flow 360 ° sterilizuje sterilizátor až 200 m3 vzduchu za hodinu, což vám umožní naplnit střední místnost čistým a čerstvým vzduchem jen za 20 minut. Jak ukazují četné studie, tato metoda sterilizace je jedním z nejefektivnějších, nejjednodušších a nejbezpečnějších způsobů zabezpečení dekontaminace vzduchu.

Certifikovaná UV-C lampa je srdcem vzduchového sterilizátoru Sayoli. Vydává záření, které účinně neutralizuje genetický materiál virů a bakterií penetrací. Neutralizován virus již není schopen šířit se a infikovat další buňky.

Super efektivní filtr

Znečištěný vzduch je nasáván do zařízení 200 mm ventilátorem a proudí přes čtyřvrstvý filtr. Primární filtr PET odstraňuje prach, pyl a další hrubé částice cirkulující ve vzduchu. Potom certifikovaná (SGS) antibakteriální vrstva zastaví a neutralizuje bakterie a alergeny. Dále vzduch proudí přes ultrahustou materiál HEPA, který filtruje částice PM2,5. Poslední vrstva je složena z aktivního uhlí, které absorbuje formaldehyd, amoniak, benzen a další škodlivé látky. HEPA filtr zachovává své vlastnosti po dobu 12 měsíců. Po uplynutí této doby se doporučuje vyměnit filtr za nový. 

Dezinfekční sterilizátor vzduchu Sayoli bol navrhnutý tak, aby zaisťoval najvyšší výkon na akomkoľvek mieste. Každá stena prístroja má otvory, ktoré umožňujú neobmedzené prúdenie vzduchu z ktorejkoľvek strany. Nemusíte sa báť, že je prístroj príliš blízko pri stene, skrinke alebo pohovke. Vďaka špeciálnym otvorom môžete zariadenie podľa potreby tiež zavesiť na stenu.

Průtok 360 °

Dezinfekční sterilizátor vzduchu Sayoli 200 s HEPA filtrem byl navržen tak, aby zajišťoval nejvyšší výkon na jakémkoliv místě. Každá stěna přístroje má otvory, které umožňují neomezené proudění vzduchu z kterékoliv strany. Nemusíte se bát, že je přístroj příliš blízko u zdi, skříňce nebo pohovce. Díky speciálním otvorem můžete zařízení podle potřeby také zavěsit na stěnu.

Oblasti použití:

  • Kanceláře
  • Restaurace
  • Bary
  • Hotelové recepce, velké konferenční místnosti, prostory pro pořádání akcí
  • Zubní ordinace
  • Klinické praktiky
  • Kosmetické salony, nehtové salony, kadeřnictví
  • Školy, školky

Technický parametry
Napájení: 230V
Úroveň hluku 14,9 dB
Životnost zdroje UVC: 9000 h
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A