Profesionální UV sterilizátor vzduchu Air Cleaner profiSteril 300

Kód výrobku: SV514

0 / 5

16 905 Kč
do 5 prac. dnů
633 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Profesionální sterilizátor vzduchu Air Cleaner ProfiSteril 300 určený k likvidování mikrobů, bakterií a virů ve vzduchu. Tedy všude kde je potřeba rychla a efektivní dezinfekce vzduchu, ale i v prostředí, kde se pracuje s biologickými materiály (farmacie, laboratoře, veterinární zařízení, chemický a potravinářský průmysl). Použití germicidní lampy je jednou z nejúčinnějších metod dezinfekce.

Ničí vzdušné viry, bakterie, plísně a bakteriální spóry a pyl, 99% sterilizace hub, zabíjí virus chřipky, virus COVID-19, virus dětské obrny, atd.
Sterilizuje respirační viry a houby, které je obtížné dezinfikovat.

Účinnější než ionizer, který neodstraňuje patogeny. Nevytváří ozón (Ozone free).

Jednoduchá obsluha a bezúdržbový provoz, snadné připojení do 230 V zásuvky. 

Součástí balení je montážní sada pro uchycení na zeď:

Použití germicidní lampy je jednou z nejúčinnějších metod dezinfekce. Tato zařízení emitují záření UV-C s délkou vlny 253,7 nm, které mají nejsilnější degradační vlastnost pro bakterie, viry, plísně a všechny různé mikroorganismy.

Jak funguje profesionální sterilizátor vzduchu Air Cleaner ProfiSteril 100?

  • UGO (ultrafialové germicidní ozařování) je dezinfekční metoda, která používá ultrafialové záření UV-C s krátkou vlnovou délkou na ničení nebo inaktivaci mikroorganismů destrukcí nukleových kyselin a narušením jejich DNA, což je činí neschopnými provádět životně důležité buněčné funkce. Bylo zjištěno, že v oblasti vlnové délky od 250 nm do 270 nm je záření s největší germicidálním účinností. Germicidálním účinek UV-C záření spočívá v absorpci UV zářivé energie nukleovými kyselinami a proteiny. Absorbovaná energie indukuje chemické reakce v buněčných jádrech a ničí tak mikroorganismy.

 

  • Uzavřený typ zářiče slouží k nepřímému ozařování místnosti, který je možné využívat v přítomnosti lidí. Zářič je bezozónový a nepoužívá žádné chemikálie. Germicidálním UV-C lampa je bezpečně skrytá v přístroji, přes který proudí vzduch. Kontaminovaný vzduch je nasáván ventilátorem do dezinfekční komory přes filtr zachycující prach a jiné nečistoty. Životnost lampy je 8000 hodin, pak se musí vyměnit. Vzduch se díky cirkulaci v místnosti pročistí každých 6 hodin.

Technický parametry
Hlučnost: 37 dBA
Napájení: 230 V / 50 Hz
Podlahová výměra: 180 m2
Příkon: 4 x 16 W
Průtok vzduchu: cca 40 m3 / hod
Vlnová délka: 254 nm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnost: 5400 g
Rozmery: 750 x 200 x 90 mm (D x Š x H)

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A