Dámská zdravotní obuv LEON B2

Kód výrobku: LEB2

0 / 5

426 Kč 640 Kč
Na skladě
24 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Vlastnosti - Dámská zdravotní obuv LEON B2:

 

  • Ortopedické dřeváky patří mezi nejoblíbenější produkty v kategorii obuv.Dreváky se vyznačují hned několika výbornými vlastnostmi. Jednou z nich je dlouhá životnost ve srovnání s nízkou cenou. Za tuto životnost vděčí kvalitnímu zpracování a použitému materiálu spodní části, která je z kvalitního dřeva.
  • Vrchní část dřeváků je vyrobena z pravé kvalitní kůže. Přírodní materiál a perforace horní části zajišťuje prodyšnost. Dřeváky udržují anatomické křivky nohy a nedeformují klenbu nohy.
  • Stélka je dřevěná, která vydrží každodenní zátěž. Podporuje přirozený tvar chodidla / pro osoby s plochými nohami /. Díky dostatečnému prostoru pro prsty je vhodná i pro osoby s haluxami / vybočenými palcem /. AJ po několika hodinách používání se v nich budete cítit dobře a bez bolestí nohou.
  • Na spodní část dřeváků navazuje podrážka z tvrzené gumy, která je vroubkovaná. Kvalitní podešev má vynikající tlumící vlastnosti a je vyrobena z pružného materiálu, který rozdělí zatížení a tlumí nárazy a nerovnosti povrchu při chůzi. Protiskluzová podrážka chrání před pádem na mokré podlaze.
  • Důležité je, že 90% použitých materiálů jsou čistě přírodní materiály.
  • Elegantní dámský model zdravotních dřeváků. Určený na každodenní používání jako pracovní obuv, obuv pro volný čas / na doma / (noha není unavená ani po několika hodinách chůze). Vhodnost obuvi zajišťuje plná špička.

Rozmery a hmotnosť
Šířka obuvi: G / 07 - Standardní, vhodná na běžný nárt
Výška podrážky: 2,5 - 5 cm
Materiál
Podrážka: PU
Stélka: dřevěná
Svršek: plná špička - hladká kůže perforovaná / vzdušná / pohodlnost nártu zajišťuje změkčený pásek
Výplň stélky: dřevo - přírodní materiál

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A