Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)
Novinka Náplast chirurgická transparentní Betatrans Náplast chirurgická transparentní Betatrans

Chirurgická náplast Betatrans je náplast z plastové fólie s hypoalergenním adhezivem citlivým na tlak. Rozměry: 9,14 m x 1,25 cm ..

19Kč

Novinka Náplast bavlněná se zinkoxidem Betaplast Náplast bavlněná se zinkoxidem Betaplast

Bavlněná náplast je prodyšná a používá se na přelepení ran. Velikosti: 1,25 cm x 9,14 m 2,5 cm x 9,14 m 5 cm x 9,14 m ..

19Kč

Novinka Obvaz hydrofilní nesterilní 12cm x 5m 10 ks Hartmann Obvaz hydrofilní nesterilní 12cm x 5m 10 ks Hartmann

Pomocí obinadla lze zafixovat krytí ran. Ovine se okolo části těla (horní nebo dolní končetina) tak, aby plnil svou funkci. Lze použít celý ..

104Kč

Novinka Antidekubitní matrace aktivní trubkový BioFlote 3000

Antidekubitní matrace BioFlote představuje efektivní prevenci, která pomáhá předcházet vzniku dekubitů až v 95% případů. Tato aktivní matrac..

5 154Kč

-8% Novinka Dvoukolové chodítko pro podporu pohybu Dvoukolové chodítko pro podporu pohybu

Pojízdné chodítko je určeno pro dospělé a děti se sníženou pohyblivostí, kteří potřebují stabilní podporu a pomoc při chůzi. Doporučuje se t..

1 497Kč1 633Kč

Novinka Sprchová židle mobilní

Sprchová stolička ve vysoké míře zjednoduší běžné hygienické činnosti ve sprše seniorům, lidem s dysfunkcemi pohybu, po různých operacích a ..

3 791Kč

Náhradní filtr ke kyslíkovému koncentrátoru 9F-3

Při používání domácího kyslíkového přístroje jsou filtry velmi důležitou součástí filtračního procesu při tvorbě kyslíku. Filtr v kyslíkovém..

95Kč

Náhradní filtr ke kyslíkovému koncentrátoru YU600

Při používání domácího kyslíkového přístroje jsou filtry velmi důležitou součástí filtračního procesu při tvorbě kyslíku. Filtr v kyslíkovém..

82Kč

Šátek je vyroben ze 100% bavlny, vnitřek obsahuje krystalický polymer, který se při styku s vodou změní na dlouho trvající chladivý gel. Šát..

188Kč

Přístroj trénuje svaly celého těla: břicho, hýždě, nohy, ruce a stehna. S maximálním výkonem a rychlostí, pěkně tvaruje a zeštíhluje postavu..

4 227Kč

Magnety proti kouření ZEROSMOKE

Kouření je nepříjemný zlozvyk a je známé a bylo to vědecky dokázáno, že závislost na tabáku je pevně ukotvena v lidském mozku. Antinikoti..

243Kč

Klip je velmi lehká pomůcka proti chrápání s kompaktními rozměry, což zaručuje pohodlí při používání. Ve špičce klipu proti chrápání jsou..

199Kč

-13%  Šlapací trenažér s odnímatelným počítadlem BOSS  Šlapací trenažér s odnímatelným počítadlem BOSS

Šlapací trenažér je určen pro pacienty s kontrakturou nebo svalovou atrofií způsobenou dlouhodobou imobilizací v sádře nebo v důsledku chiru..

1 309Kč1 497Kč

-35% Ajurvédské brýle na zlepšení zraku Ajurvédské brýle na zlepšení zraku

Pokud máte pocit, že Váš zrak se po celodenní práci na počítači večer zhoršuje, máte unavené oči z nošení čoček nebo byste chtěli zlepšit sv..

60Kč93Kč

-54% Aktivní antidekubitní matrace s kompresorem trubkový Profi I Aktivní antidekubitní matrace s kompresorem trubkový Profi I

Variabilní antidekubitní tlakový matrac pro ležící pacienty s trubkovou strukturou vzduchových komor doporučují lékaři. Matrac s rovnoběžným..

4 909Kč10 692Kč

-37% Alpenkräuter emulze z Alpských bylin 150 ml Alpenkräuter emulze z Alpských bylin 150 ml

Tato emulze zmírňuje bolesti a odstraňuje únavu svalů a kloubů.                      Účinné, antibakteriální, antivirové, sedativní, a..

106Kč168Kč

-37% Anatomický chladící polštář Comfort Anatomický chladící polštář Comfort

Polštář Comfort je perfektní kombinace líné pěny s chladicím gelem. Tenká vrstva chladicího gelu, která je na polštáři, spolu se vzduchov..

897Kč1 422Kč

-26% Antidekubitní DELTA polštář Antidekubitní DELTA polštář

Delta polštář má tři opěrné body a tak polohování pacienta je jednodušší. Polštář podpírá nohy ležícího pacienta. Také může být použit jako ..

1 552Kč2 106Kč

-30% Balanční disk rovný Qmed pro deti

Balanční disk je perfektní pro koordinační a balanční cvičení na nestabilním povrchu s cílem udržet rovnováhu během stání na jedné noze na d..

491Kč700Kč

-37% Cestovní polštář Qmed

Polštář se přizpůsobí každému tvaru krku a hlavě.  Polštář na cestování poskytuje podporu pro přirozenou křivku páteře ve správné a stabilní..

425Kč677Kč

-25% Cestovní skládací vozík IDEAL Cestovní skládací vozík IDEAL

Skládací cestovní vozík IDEAL Aston je ideální na přepravu zdravotně postižených osob na veřejných místech, na nákupech nebo na cestách, vče..

4 063Kč5 399Kč

-30% Chodítko pro seniory krokovací bronzové Chodítko pro seniory krokovací bronzové

Hledáte zdravotní pomůcku, která by usnadnila chůzi těžko se pohybujícímu seniorovi nebo pacientovi? Ideálním řešením je krokovací chodítko,..

1 118Kč1 588Kč

-8% Chodítko s jednoduchým systémem složení BALL

Toto extrémně lehké a odolné skládací chodítko je ideálním doplňkem při chůzi, přičemž dvě pojezdová kolečka vpředu výrazně usnadňují pohyb...

1 497Kč1 633Kč

-20% Chodítko s opěrnou plochou pojízdné Chodítko s opěrnou plochou pojízdné

Vlastnosti a výhody pojízdného chodítka s opěrnou plochou:  -    zdravotní pomůcka zohledňující zdravotní stav a potřeby pacienta  -    ..

3 791Kč4 730Kč

-36%
Podhlavník cestovní nafukovací na krk Podhlavník cestovní nafukovací na krk

Tento podhlavník je možné použít kdekoliv, neboť je snadno skladovatelný. Nafukuje se prostřednictvím úst. Polštář je skvělým společníkem na..

106Kč 166Kč

Dřevěný masážní přístroj tvoří dřevěná konstrukce a 5 masážních otáčejících válečků po 2 řady s výčnělky, které stimulují akupresurní body n..

211Kč

Tygří mast čínska 3 g

Mast je ideální při nachlazení. Nanáší se na postižená, bolavá místa. Při bolestech hlavy vtírejte mast na spánky nebo šíji. Mast je urče..

42Kč

S masážní pomůckou se nyní jednoduše zbavíte bolesti hlavy, svalového napětí a uvolníte nasbíraný stres. Výhody pomůcky na masáž hlavy Pr..

94Kč

Vlastnosti: Náhradní cívku do nosu lze použít ke kyslíkovým koncentrátorem. Je vyrobena ze zdravotnického PVC. Hadička já s křížov..

94Kč

-14%
TITANIA - tinktura proti zarůstajícím nehtům 10ml TITANIA - tinktura proti zarůstajícím nehtům 10ml

Zmírňuje bolest a pomáhá změkčit zarůstající nehty na nohou. Aplikace: Před aplikací si nohy dobře omyjte, osušte s následně aplikujte..

114Kč 132Kč

-57%
Kinoki detoxikační náplasti Kinoki detoxikační náplasti

Kinoki znamená v japonštině "bambus nebo míza stromů". Podporují absorpci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla přes pokožku. Tento p..

95Kč 222Kč

Papír je určen na operační stoly. Tento papír je jednorázový , vyhotovený v zelené nebo bílé barvě.   Rozměry 50 cm  x 50 m ..

139Kč

Trápí vás akutní nebo chronická rýma? Nevíte se zbavit pocitu ustavičně plného nosu? Pročistěte si nos a dutiny slaným roztokem pomocí tatra..

385Kč

Násadec na berle gumový

s velikostí č. 2 , č.3 , č.4, č.5   Barva šedá ..

29Kč

Koupelnová toaletní pomůcka je vhodná pro geriatrické pacienty, pacienty s dysfunkcemi motorického systému dolních končetin (po operacích, z..

393Kč

-25%
Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití YU300 YU500 Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití YU300 YU500

Kyslíkový přístroj je moderní zařízení, díky kterému získá vaše tělo potřebné množství vysoce koncentrovaného čistého kyslíku. Kyslíkový kon..

13 062Kč 17 334Kč

-24%
Rehabilitační elektrický rotoped DubbaStar Rehabilitační elektrický rotoped DubbaStar

Dopřejte komfortní rehabilitaci dolních a horních končetin a pohyb v domácím prostředí seniorům nebo pacientům v rehabilitačních a ústavních..

5 563Kč 7 286Kč

-25%
Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití YU300 YU500 Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití YU300 YU500

Kyslíkový přístroj je moderní zařízení, díky kterému získá vaše tělo potřebné množství vysoce koncentrovaného čistého kyslíku. Kyslíkový kon..

13 062Kč 17 334Kč

Koupelnová toaletní pomůcka je vhodná pro geriatrické pacienty, pacienty s dysfunkcemi motorického systému dolních končetin (po operacích, z..

393Kč

Trápí vás akutní nebo chronická rýma? Nevíte se zbavit pocitu ustavičně plného nosu? Pročistěte si nos a dutiny slaným roztokem pomocí tatra..

385Kč

Dětský invalidní kočárek Umbrella s překlopením zádové opěrky je mimořádně oblíbeným mezi invalidními kočárky. Je dostupný v různých barevný..

17 869Kč

-20%
Parapódium pro dospělé. Parapódium pro dospělé.

Rehabilitující získá všechny pohybové dovednosti při procesu rehabilitace a tato pomůcka mu k tomu pomůže. Pacient je motivován překonávat p..

24 510Kč 30 780Kč

-31%
Masážní balanční podložky na cvičení, polokoule

Balanční pomůcky (polokoule) na cvičení a masáž jsou nástroje pro dynamické vyvažování, vyrobené z měkkého, přesto odolného materiálu. Jsou ..

425Kč 612Kč

Dynamický vertikalizátor je užitečný pro rozvoj schopností uživatele. Umožňuje uživateli udržet stálou pozici v pasivním vzpřímeném stoji. P..

27 540Kč

-14%
TITANIA - tinktura proti zarůstajícím nehtům 10ml TITANIA - tinktura proti zarůstajícím nehtům 10ml

Zmírňuje bolest a pomáhá změkčit zarůstající nehty na nohou. Aplikace: Před aplikací si nohy dobře omyjte, osušte s následně aplikujte..

114Kč 132Kč

Používáním masážní podložky pro chodidla Deluxe stimulujete krevní oběh, posilujete imunitu a podporujete regeneraci organismu.  Dopřejte..

839Kč

Cvičení na rehabilitačním trenažéru pomáhá při rehabilitaci po úrazech, při svalové dystrofii. Cvičením na trenažéru zvyšujete svalovou hmot..

1 264Kč

Anatomický polštář Cervi THUASNE

Výhody polštáře Cervi: Ochraňuje krční páteř před jakýmkoliv napětím. Anatomicky tvarovaný polštář se přizpůsobí tvaru hlavy a krku, zat..

977Kč

Jen u nás najdete

množství unikátních pomůcek, které usnadňují život Vám a Vašim blízkým při různých zdravotních komplikacích.
Zobrazit všechny produkty

Fitsedák Vám pomůže zdravě sedět, protože obnovuje přirozené zakřivení páteře a uvolňuje bolest dolní části zad, která vzniká při klasickém ..

1 633Kč

Nyní můžete absolvovat profesionální ošetření i v pohodlí domova, aniž byste museli platit v kosmetických salonech nebo obtížně cvičit v těl..

815Kč

Stoleček do sprchy DeLuxe je skvělým a praktickým řešením pro lidi, kteří nedokážou dlouho stát, mají problém s udržením stability, nebo maj..

1 847Kč

Bezplatné poradenství pro Vaše zdraví.

Jak si vybrat inhalátor?

Jak si vybrat inhalátor?

Pokud máte v úmyslu zakoupit inhalátor, přečtěte si rady a tipy, jak vybrat správný inhalátor pro vás a vaši rodinu.

Jaké toaletní pomůcky a pomůcky do koupelny pomáhají seniorům?

Jaké toaletní pomůcky a pomůcky do koupelny pomáhají seniorům?

Pokud chcete u seniorů a osob se zdravotním postižením předejít nebezpečným zraněním v koupelně zajistěte jim včas speciální toaletní pomůcky a pomůcky do koupelny.

Stydíte se za haluxy? Zbavte se vybočení palců bez operace

Stydíte se za haluxy? Zbavte se vybočení palců bez operace

I vy jste zaznamenali změnu na vašich chodidlech a trápí vás vybočený palec, ale navzdory bolesti se operaci chcete vyhnout? Vyzkoušejte 5 jednoduchých ale velmi efektivních způsobů, jak haluxy porazit.