Hydratační sérum na obličej s kyselinou hyaluronovou Loton 20 ml

Kód výrobku: HS001

0 / 5

177 Kč
do 7 prac. dnů
3 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Hydratační sérum na obličej, krk a dekolt je spojením kvality, tradice a moderního přístupu s respektem vůči přírodě. Díky svým výjimečným hydratačním vlastnostem zlepšuje pružnost, pevnost a vzhled pokožky, přičemž jí zanechává a udržuje mladistvý vzhled.

Hydratační sérum na obličej, krk a dekolt kombinuje jedinečné vlastnosti kyseliny hyaluronové, molekul hydromanilu a rostlinných kmenových buněk. Komplex těchto tří pokrokových aktivních složek pravidelným používáním výrazně ulevuje pokožce už na základní vrstvě. Tím se obnovuje její jemnost, hedvábný dotek a pružnost, čímž získá vlastnosti typické pro mnohem mladší pokožku.

kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová má silné hydratační vlastnosti. V nízko-molekulární formě váže a zadržuje značné množství vody, čímž zlepšuje pokožce její celistvost a pružnost. Kyselina hyaluronová také zvyšuje pevnost pokožky, čímž efektivně bojuje proti vráskám. To vše z ní dělá neocenitelnou účinnou látku moderních liftingových a omlazujících přípravků.

Hydromanil

Hydromanil je rostlinný zvlhčující komplex látek, které jsou díky své inovativní struktuře a výrobní technologii moderní a aktivní zvlhčovací složkou. Velkou výhodou této složky je jeho široké spektrum účinku (okamžitý a dlouhotrvající účinek). Výborně doplňuje působení kyseliny hyaluronové.

Rostlinné kmenové buňky

Rostlinné kmenové buňky fungují na genetické úrovni, přičemž stimulují regenerační procesy a vykazují biomechanické vlastnosti. Postupujícím věkem kůže mění své vlastnosti, ztenčuje se, ztrácí podkožní tuk, proteiny a hlavně kolagen. Kolagenová vlákna jsou umístěny v dermisovej vrstvě kůže. Rostlinné kmenové buňky reorganizují a obnovují hustotu dermisovej struktury.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 20 ml

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A