Široká škála zdravotních potřeb a výrobků pro zdraví, rychlé dodání

V nabídce e-shopu najdete více než 2000 produktů, které neustále aktualizujeme a rozšiřujeme. Množství produktů máme skladem, a proto vám je umíme rychle doručit. Doručujeme i v sobotu!

Spolehlivost a kvalita

Navázali jsme silné partnerství s výrobci a dodavateli výrobků. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují nejpřísnější normy a standardy.

Odborné poradenství a pomoc při výběru

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, neustále se vzdělávají a profesionálně vám pomohou při výběru a poradenství.

Rychlé vyřízení reklamací

V případě reklamace Vás se snažíme promptně vyřídit reklamaci a neodkládáme to na 30 dní. Většinu zboží zasíláme obratem na výměnu!

Dárky k objednávce

K objednávce nad 1500 KČ Vám přibalíme praktický dárek dle Vašeho výběru, který ve vaší domácnosti určitě využijete.

Akce, věrnostní program

Denně připravujeme pro vás akce a slevy, abyste ušetřili. Stálých registrovaných zákazníků za každý nákup odměňujeme.
Novinka: Zaregistrujte se u nás a získejte od nás na začátek až 49 věrnostních bodů!

Využívejte množství výhod na jednom místě! (Klikněte pro více informací)

Gelová poduška na dlouhé sezení

  • Dostupnost: do 10 prac. dnů
  • Termín dodání: kdy mi bude produkt doručen?
  • Kód výrobku: FS123
  • Záruka: 24 měsíců
  • Bonusové body:
    za nákup produktu
    49 b

Cena s DPH:
1 088Kč

Předejděte nepříjemnostem způsobeným dlouhodobým sezením v práci, za počítačem nebo v důsledku zdravotního stavu. Gelová poduška na dlouhé sezení Vám pomůže procházet různým bolestem a doporučuje se nejen na prevenci, ale i na léčbu proleženin.

Gelová poduška k sezení je určena pro lidi, kteří tráví hodně času vsedě, například u počítače, na invalidním vozíku, v autě nebo v práci.

Tento revoluční polštář se speciální gelovou vložkou, díky použití inovativních technologií, přináší prevenci a léčbě dekubitů nový význam. Použití gelového vnitra zaručuje vysoký komfort a dokonalé přizpůsobení tvaru pánve.

Vlastnosti gelové podušky na sezení:

Poduška je složena ze dvou vrstev pěny a gelové vložky mezi nimi. Horní vrstva měkké pěny poskytuje vysoký komfort. Gelová vložka zajišťuje vynikající přerozdělení tlaku na široký povrch, což výrazně snižuje tlak na tělo. Spodní vrstva pěny dokonale stabilizuje polštář. Výsledkem toho, že poduška se skládá ze dvou vrstev pěny s různými hustotami a profily, stejně i gelové vložky, je, že dlouhodobé sezení již není problém. Poduška má navíc obal, který je těžko propustný tekutinou, no propouští vzduch.

Materiálové složení:

Polštář na sezení je vyroben z vysoce kvalitní netoxické a antialergické polyuretanové pěny a gelové náplně.

Rozměry:

44 x 42 x 7 cm

Sdílejte

Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích: