Gelová poduška na dlouhé sezení

Kód výrobku: FS123

0 / 5

1 044 Kč
do 10 prac. dnů
49 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Předejděte nepříjemnostem způsobeným dlouhodobým sezením v práci, za počítačem nebo v důsledku zdravotního stavu. Gelová poduška na dlouhé sezení Vám pomůže procházet různým bolestem a doporučuje se nejen na prevenci, ale i na léčbu proleženin.

Gelová poduška k sezení je určena pro lidi, kteří tráví hodně času vsedě, například u počítače, na invalidním vozíku, v autě nebo v práci.

Tento revoluční polštář se speciální gelovou vložkou, díky použití inovativních technologií, přináší prevenci a léčbě dekubitů nový význam. Použití gelového vnitra zaručuje vysoký komfort a dokonalé přizpůsobení tvaru pánve.

Vlastnosti gelové podušky na sezení:

Poduška je složena ze dvou vrstev pěny a gelové vložky mezi nimi. Horní vrstva měkké pěny poskytuje vysoký komfort. Gelová vložka zajišťuje vynikající přerozdělení tlaku na široký povrch, což výrazně snižuje tlak na tělo. Spodní vrstva pěny dokonale stabilizuje polštář. Výsledkem toho, že poduška se skládá ze dvou vrstev pěny s různými hustotami a profily, stejně i gelové vložky, je, že dlouhodobé sezení již není problém. Poduška má navíc obal, který je těžko propustný tekutinou, no propouští vzduch.

Materiálové složení:

Polštář na sezení je vyroben z vysoce kvalitní netoxické a antialergické polyuretanové pěny a gelové náplně.

Rozměry:

44 x 42 x 7 cm

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A