Gel na bolesti nohou Venolgon 911+

Kód výrobku: GN127

0 / 5

138 Kč
Na skladě
7 věrnostních bodů
za nákup tohoto produktu

Dárky

Rozdáváme dárky

Informácie o produkte

Gel na bolesti nohou Venolgon 911+ je podpůrný prostředek pro péči o nohy se symptomy otoku, bolesti, oslabení krevních cév, venózní stagnace. Účinné látky snižují otok a bolest v nohách, posilují stěny cév, čímž se stávají flexibilnějšími. To umožňuje eliminovat žilové stáze v nohách a zlepšovat krevní oběh. Gel se doporučuje jako preventivní opatření proti křečovým žilám a tromboflebitide.

Na konci 90. let skupina postgraduálních studentů chemicko-biologických fakult Moskovské státní univerzity studovala nové metody čištění a získávání přírodních extraktů z rostlinného materiálu a vliv vlastností léčivých rostlin na fyziologické procesy člověka. Na základě této studie vznikla ochranná známka lékařské kosmetiky "911 Your Rescue Service". Výrobky této lékařské kosmetiky 911+ jsou ze 40% složené z léčivých rostlinných extraktů, esenciálních a mastných olejů.

Jaké jsou vlastnosti Gelu na bolesti nohou Venolgon 911+?

  • snižuje otok a bolest v nohách, posiluje stěny cév

  • zlepšuje prokrvení

  • preventivní opatření proti křečovým žilám a tromboflebitíde

  • obnovuje pevnost a pružnost kloubů

  • má tonizující účinek na žíly

Co Gel na bolesti nohou Venolgon 911+ obsahuje?

  • Extrakt z lískových ořechů - reguluje krevní tlak.

  • Pakaštan konský má aktivní sloučeniny obsažené v semenech a květech, jako je vitamin P1. Posiluje a zlepšuje pružnost stěn cév, aby se zabránilo drobným poraněním. Zmenšuje otoky. Má protizánětlivé účinky a pomáha zastavit krvácení.

  • Extrakt z hroznových listů - antikoagulační účinek, snižující poškození během fibromyalgie díky působení na svalové buňky.

  • Výtažek z kůry mořské borovice - má vlastnosti, které zlepšují cirkulaci.

Použití: Naneste gel na čistou pokožku nohou v problémových oblastech 2-3 krát denně krouživými pohyby zdola nahoru, dokud se úplně nevstřebe.


Rozmery a hmotnosť
Objem/ Hmotnost: 100ml
Tento produkt je zařazen v následujících kategoriích:

Hodnotenie

Priemerné hodnotenie zákazníkov: 0 / 5 Napsat recenzi

Od roku 2010 sme
certifikovaný predajca
zdravotníckych pomôcok.

Jsme certifikovaný prodejce zdravotnických prostředků.
Cílem našeho internetového obchodu TUALMED.cz je pohodlnější přístup zákazníků k naší nabídce zboží a služeb. Už 13 let se zabýváme prodejem zdravotnických, rehabilitačních, ortopedických pomůcek a různých doplňkových výrobků.

Podporované platební karty
A A